نشان اعتباری

کاربران به‌منظور ارائه درخواست خود در سرویس نشان اعتباری در صورتی‌که کارگزاری‌شان بانک ملی ایران باشد، می‌توانند از طریق سرویس فوق 50 درصد سهام عدالت خود را توثیق قرار داده و تسهیلات به مبلغ حداقل 10میلیون ریال و حداکثر 500 میلیون ریال در قالب کارت اعتباری مجازی دریافت کنند.

ارزش سهام عدالت جهت توثیق می‌بایست حداقل 20 میلیون ریال باشد تا فرد متقاضی بتواند درخواست تسهیلات خود را در سرویس نشان اعتباری ثبت کند. همچنین شرایط اولیه جهت بهره‌مندی افراد از خدمت نشان اعتباری بانک ملی به شرح زیر است:

 ابتدا مشتری بایستی دارای سهام عدالت بوده که در سامانه‌های مربوط قابل توثیق باشد.
 اطلاعات مندرج در سامانه سهام عدالت با اطلاعات حساب معرفی شده جهت عملیات مالی مشتری یکسان باشد.
  با استفاده از نشان اعتباری همانند کارت اعتباری، امکان خرید از فروشگاه‌های عضو طرح وجود دارد.
  در همه عملیات، هزینه‌ها و کارمزدهای متعلقه براساس تعرفه مربوطه از حساب مشتری کسر خواهد شد.
  از طریق نشان اعتباری صرفا امکان خرید از فروشگاه‌های رفاه و وین‌مارکت وجود دارد و همچنین دریافت وجه نقد امکان‌پذیر نیست.
 

کاربر برای ثبت درخواست تسهیلات سهام عدالت در سرویس نشان بانک بایستی مراحل زیر را طی کند:
وارد منوی نشان اعتباری می‌شود و اگر قبلا سهام خود را توثیق قرار نداده باشد، بعد از تایید قوانین مندرج شده با توجه به وضعیت سهام عدالت خود، یکی از دو گزینه زیر را انتخاب می‌کند:

•    توثیق مستقیم سهام عدالت (مالکیت و مدیریت سهام بر عهده فرد سهامدار است.)
•    توثیق غیر مستقیم سهام عدالت (مدیریت سهام بر عهده شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی است.)
 

در صورتی‌که کاربر گزینه "توثیق مستقیم سهام عدالت" را انتخاب کند:
در مرحله اول کاربر کد ملی خود را وارد می کند، سپس کد امنیتی داخل کادر را وارد کرده و با قبول شرایط عمومی نشان اعتبار، گزینه تایید را کلیک می‌کند.

 در این قسمت کاربر شرایط اولیه که شامل 8 مورد است را جهت بهره‌مندی از خدمت نشان اعتباری بانک ملی مطالعه کرده، سپس در صورت دارا بودن تمامی موارد مندرج، گزینه تایید را کلیک می‌کند.

 کاربر در این مرحله پس از وارد کردن کد ملی و تایید آن، کد فعالسازی پیامک شده را وارد می‌کند.

 در این قسمت اطلاعات وارد شده در سامانه شامل: "کد ملی"، "نام پدر"، "نام و نام خانوادگی"، "شماره همراه" را مشاهده و در مرحله بعد قراردادهای مربوطه شامل: "قرارداد مرابحه نشان اعتباری"، "قبول شرایط عمومی حساب قرض‌الحسنه جاری"، "درخواست توثیق سهام عدالت و سفارش فروش" مطالعه و در صورت صحیح بودن تایید می‌کند.


در گام پایانی کاربر اطلاعاتی شامل: "هزینه ابطال تمبر (ریال)"، "کدملی" و "کد پیگیری" را مشاهده می‌کند.
 

پس از گذراندن مراحل فوق و ثبت موفق درخواست در سیستم پس از 24 الی 72 ساعت، کارت اعتباری مجازی در قسمت کارت اعتباری در اپلیکیشن ایوا ایجاد و شارژ خواهد شد.

  

در صورتی‌که کاربر گزینه " توثیق غیر مستقیم سهام عدالت" را انتخاب کند:

در ابتدا کدی پیامک می‌شود که کاربر پس از وارد کردن کد و تایید آن سایر مراحل را مانند "توثیق مستقیم سهام عدالت" انجام خواهد داد.
 

      

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا