جشنواره بزرگ ایوا

جایزه بزرگ ایوا، اپلیکیشن پرداخت بانک ملی ایران، ماشین آفرود در تاریخ 18 مرداد قرعه کشی خواهد شد. کافیست ایوا را نصب و با هر تراکنش بیشتر شانس خود را برای برنده شدن این ماشین جذاب بیشتر نمایید. 

 

قرعه کشی بزرگ ماشین آفرود اپلیکیشن ایوا، 18 مردادماه برگزار می‌شود

کمپین اپلیکیشن ایوا که از مهرماه 98 آغاز شد با قرعه کشی بزرگ ماشین آفرود، در 18ام مردادماه به کار خود پایان می دهد. 
کاربران جدید می توانند با نصب اپلیکیشن ایوا و استفاده از آن و کاربران وفادار ایوا با افزایش تراکنش های خود در بازه باقیمانده، شانس خود را در قرعه کشی بزرگ ماشین آفرود بیشتر کنند. 
خرید شارژ و بسته از تمامی اپراتورها، استعلام و پرداخت قبض، خلافی خودرو و عوارض خروج از کشور، انجام کارت به کارت از مبدا 29 بانک، خرید انواع بیمه نامه ها، بلیت اتوبوس، انجام پرداخت های مربوط به سازمان‌های دولتی، کمک به انواع خیریه ها و دریافت موجودی، از جمله خدمات قابل ارائه در بستر این اپلیکیشن جذاب پرداخت است.
کاربران می‌توانند با انجام هر تراکنش مالی 10 شانس و هر تراکنش کارت به کارت 2 شانس بیشتر در قرعه کشی بزرگ ماشین آفرود کسب نمایند. تعداد شانس شما و زمان باقی مانده تا قرعه کشی، در قسمت جایزه آفرود در اپلیکیشن ایوا ثبت می‌شود.
شما می توانید برای دانلود ایوا عدد 1 را به 2000444 ارسال یا  #737* را شماره گیری کنید تا لینک دانلود برایتان ارسال گردد.
 همچنین می‌توانید برای نصب آن در گوشی‌های هوشمند با سیستم عامل اندروید به کافه بازار و برای سیستم عامل iOS به سایت رسمی اپلیکیشن پرداخت ایوا https://ivaapp.com مراجعه نمایند.
 

 

اپلیکیشن ایوا چیست؟

ایوا اپلیکیشن پرداخت بانک ملی است که در آن میتوانید خدماتی همچون انتقال وجه کارت به کارت، خرید شارژ، خرید بسته‌های اینترنتی تمامی اپراتورها، مانده‌گیری، پرداخت قبوض و جریه‌ی خودرو، پرداخت‌های سازمانی، کمک به انواع خیریه‌ها و خدمات نوین دیگر را به راحتی، در بستری امن و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

جایزه بزرگ ایوا چیست؟

کمپین بزرگ ایوا که از مهر سال 98  با هدف قدردانی از حمایت، اعتماد و وفاداری کاربران عزیز ایوایی اجرا شد، قصد دارد در یک قرعه کشی عمومی در 18 مرداد سال جاری، یک ماشین آفرود پیکاپ آمیکو آسنا زرد رنگ به برنده خوش شانس هدیه بدهد تا در لحاظ پرهیجان زندگی، زمانی که در صعود و فرود آن هستید، با اعتماد و اطمینان از آن لذت ببرید و ایوا را همچون یک دوست در کنار خود ببینید.

چگونه در این کمپین شرکت کنیم؟

با نصب اپلیکیشن ایوا از گوگل پلی و کافه بازار برای سیستم عامل‌ اندروید و از وب سایت رسمی ایوا به آدرس ivaapp.com برای سیستم عامل iOS، رجیستر و انجام تراکنش در آن می‌توانید شانس برنده شدن خود را در این قرعه‌کشی افزایش دهید. با انجام هر تراکنش کارت به کارت 1 امتیاز و مابقی تراکنش‌ها 5 امتیاز دریافت خواهید کرد که هر چقدر امتیازات شما بیشتر باشد شانس برنده شدن در این قرعه‌کشی برای شما بیشتر و یک قدم به ماشین آفرود نزردیکتر خواهید شد.

مهلت شرکت در این کمپین تا چه زمانی است؟

شما می‌توانید تا "آخرین لحظه قبل از  قرعه‌کشی" امتیازهای خود را افزایش دهید تا شانس بیشتری داشته باشید.

آیا فقط کسانی که امتیاز بالایی دارند در قرعه کشی شرکت داده می‌شوند؟

خیر، شما با کسب حتی یک امتیاز در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید. کسب امتیاز بیشتر شانس شما را در برنده شدن ماشین آفرود بیشتر می‌کند.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا