در آستانه سال نو و قدردانی از شما پذیرنده گرامی، برآنیم به‌رسم نیاکان خود در ایرانِ همیشه سرافراز، هدیه‌ای کوچک تقدیم‌تان کنیم و امیدوار باشیم در سال جدید، خداوند متعال به وجودتان سلامتی و به کسب و کارتان رونقِ روز افزون ببخشد.
کارت مشتریان باشگاه سداد به‌مبلغ 150 هزار تومان به‌منظور قدردانی و تبریک سال نو به شما تقدیم می‌شود. امید و آرزوی‌مان در شرکت پرداخت الکترونیک سداد، برآورده شدن «حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ» شما از یگانه مقلب القلوب عالم است.

 

راهنمای نصب اپلیکیشن ایوا

برای نصب اپلیکیشن ایوا کافیست عدد 1را به شماره 2000444 پیامک کرده تا برای شما لینک نصب ارسال شود. همچنین با مراجعه به آدرس
 https://cdn2.ivaapp.com/Download/iva.apk  میتوانید به صورت مستقیم اپلیکیشن ایوا را دانلود نمایید.
نکته: توجه داشته باشید برای دریافت هدیه نوروزی شرکت سداد لازم است اپلیکیشن ایوا با شماره موبایلی که پیامک برای آن ارسال شده است نصب شود.
جهت مشاهده و استفاده از اعتبار هدیه در کیف پول ایوا لازم است مراحل زیر را طی کنید.
•    مراجعه به قسمت کیف پول ایوا

 

در قسمت موجودی کیف پول، اعتبار تخصیص داده به شما قابل مشاهده است. این اعتبار جهت خرید شارژ، پرداخت قبض، خرید بسته اینترنت در اپلیکیشن ایوا قابل مصرف بوده و همچنین امکان انتقال این مبلغ به شماره کارت بانک ملی شما وجود دارد. برای انجام این کار بایستی مراحل زیر را انجام دهید:
1-    مراجعه به قسمت انتقال به حساب

2-    تعریف شماره کارت بانک ملی (کد ملی صاحب کارت اعلام شده میبایست با کد ملی شماره موبایل نصب شده ایوا یکسان باشد) 

3-    پرداخت مبلغ 5000 تومان جهت تعریف کارت از طریق کارت بانکی (این مبلغ در ازای تعریف هر کارت صرفا یک مرتبه کسر خواهد شد.)

4-    وارد نمودن مبلغ مورد نظر جهت انتقال به کارت بانکی (در نظر داشته باشید انجام این فرآیند در روز تنها یک مرتبه امکان پذیر می باشد و سقف مبلغ قابل انتقال به کارت پانصد هزار تومان است)
5-    در این مرحله پیغامی با درج شماره مرجع مبنی بر انجام موفق فرآیند انتقال وجه دریافت نموده و حداکثر طی 24 ساعت وجه به کارت شما منتقل خواهد شد. 

ضمنا تاریخچه انتقال اعتبار کیف پول در گزینه کیف پول و بخش گزارش کیف پول قابل مشاهده است.

لطفا نکات زیر را در نظر داشته باشید:
•    کارت اعلام شده در قسمت انتقال حساب منوی کیف پول می بایست متعلق به بانک ملی ایران باشد.
•    ایوا می بایست با شماره موبایل دریافت کننده پیامک نوروزی نصب گردد.
•    چنانچه به هر دلیلی دسترسی به شماره موبایل دریافت کننده پیامک نوروزی وجود نداشت، تغییر شماره همراه از سوی شرکت سداد امکان پذیر نمی باشد.
•    تنها یک مرتبه در روز امکان انتقال اعتبار از کیف پول به کارت بانکی وجود دارد.
•    چنانچه پس از گذشت 24 ساعت مبلغ به کارت شما واریز نگردید، اطمینان داشته باشید نهایت طی یک هفته اعتبار به کیف پول شما باز خواهد گشت و می توانید مجدد فرآیند انتقال به حساب را طی نمایید.
•    از طریق گزینه  Qpay امکان انتقال اعتبار کیف پول خود به کیف پول سایر کاربران اپلیکیشن ایوا وجود دارد.

برای انتقال وجه از طریق کیف پول به کیف پول دیگر، مراحل زیر انجام می‌گیرد:
1.    مراجعه به قسمت Qpayمن توسط گیرنده مبلغ (مطابق با توضیح مرحله بالا)
2.    اسکن QR  مقصد در قسمت نشان پرداخت بخش اسکن بارکد
3.    تعیین مبلغ و انتقال به کیف پول مقصد

انتقال وجه از طریق کیف پول بدون کارمزد بوده و بصورت آنی انجام می‌پذیرد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا