کارت هدیه

 

خدمت کارت هدیه درج شده در سرویس نشان بانک مختص مشتریان بانک ملی ایران بوده که کاربر می‌تواند با انتخاب شماره حساب بانک ملی خود اقدام به خرید کارت هدیه کند.

 

خرید کارت هدیه 

کاربر مناسبت و مبلغ مدنظر خود را انتخاب کرده و سپس متن دلخواه را چاپ و یکی از حساب‌های بانک ملی خود را انتخاب می‌کند.

در این مرحله برای کاربر عکس کارت انتخابی به همراه اطلاعاتی مانند شماره همراه ارسال اطلاعات، شماره حسابی که کاربر از آن کارت هدیه را تهیه کرده، مبلغ کارت، مبلغ کارمزد و سرجمع این مبالغ نمایش داده می‌شود و در صورت صحیح بودن اطلاعات، کاربر گزینه "تایید" را انتخاب می‌کند.

در این مرحله کاربر رمز یکبار مصرفی (otp) که برای وی ارسال شده است را در کادر مشخص شده وارد و گزینه پرداخت را انتخاب می‌کند.

بعد از خرید موفق، رمز دوم کارت برای کاربر پیامک می‌شود.

کاربر می‌تواند با انتخاب گزینه اشتراک‌گذاری کارت هدیه خریداری شده را برای دیگران ارسال کند.

گزارش تراکنش 

کاربر با مراجعه به این گزینه می‌تواند لیست کارت‌های خریداری شده خود را مشاهده و در صورتی‌که پیامک رمز دوم خود را حذف کرده باشد با انتخاب گزینه ارسال رمز مجدد، رمز دومش را مجددا دریافت کند.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا