فوتبالیوا؛ گل بزن با ایوا

جام جهانی، بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی دنیاست و حضور در آن برای فوتبال هر کشوری به منزله افتخاری بزرگ است. تیم ملی فوتبال ایران هم از این قاعده مستثنا نبوده و بعد از صعود به جام‌های جهانی برزیل و روسیه، در تلاش است با کسب نتایج مطلوب، سومین حضور متوالی به جام جهانی را به کارنامه پرافتخار قبلی‌ خود در قاره آسیا اضافه کند.

 

در این روزهای حساس، شما کاربران اپلیکیشن ایوا می‌توانید ضمن حمایت از تیم ملی فوتبال کشورمان، شانس خود را برای برنده شدن در کمپین «فوتبالیوا» امتحان کنید. شما خانواده بزرگ ایوا با مشخص کردن نتایج تیم ملی در مرحله مقدماتی و دعوت از دوستان خود به این چالش، می‌توانید امتیاز کسب کنید و برنده جوایز هیجان‌انگیز این کمپین باشید.

 

نحوه مشارکت و امتیازگیری در فوتبالیوا:

- پیش‌بینی درست هر مسابقه (برد، باخت و یا مساوی) = 5 امتیاز؛
- پیش‌بینی درست نتیجه و تعداد گل زده هر دو تیم‌ = 10 امتیاز؛
- هر دعوت از دوستان به نصب ایوا = 10 امتیاز؛

 

جوایز برندگان در فوتبالیوا:

- جایزه قطعی به ارزش نیم میلیارد ریال وجه نقد؛
دویست میلیون ریال جایزه نقدی و غیرنقدی به قید قرعه برای 20 نفر؛
کنسول‌بازی به قید قرعه؛

 

توضیحات:
* جایزه نیم میلیارد ریالی به‌صورت قطعی و بدون قرعه‌کشی بین کاربرانی که 4 بازی تیم ملی را به لحاظ نتیجه و تعداد گل زده توسط هر دو تیم‌ درست پیش‌بینی کرده باشند، تقسیم می‌شود.
* پس از پایان هر مسابقه نیز به قید قرعه به پنج نفر از شرکت‌کنندگانی که فقط نتیجه بازی را درست تشخیص داده‌ باشند، مبلغ 10 میلیون ریال وجه نقد یا بازی فیفا 2021 (با حق انتخاب برای شخص برنده) اهدا خواهد شد. 
* در پایان مسابقات نیز تمامی شرکت‌کنندگان با کسب حداقل 5 امتیاز (از طریق پیش‌بینی درست نتایج مسابقات یا دعوت از دوستان به نصب اپلیکیشن ایوا) وارد قرعه‌کشی برای دریافت دستگاه کنسول‌بازی می‌شوند. با کسب امتیاز بیشتر، شانس شما در جایزه قرعه‌کشی بیشتر خواهد شد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا