با نصب و ورود به اپلیکیشن ایوا به عنوان اپلیکیشن پرداختی امن بانک ملی، می توانید از سرویس های خلافی و دیگر سرویس های خودرو، از جمله عوارض سالیانه خودرو استفاه کنید.

با وارد کردن 8 و یا 9 رقم بارکد مندرج در پشت کارت خودرو، میتوانید تمامی جریمه های خود را مشاهده کنید.

خیر، شما فقط نیاز به بارکد پشت کارت خود دارید.

خیر، شما میتوانید با ذخیره شماره بارکد خودروی خود، هرزمان نیاز داشتید دراپلیکیشن ایوا اقدام به استعلام و پرداخت جریمه خود کنید.

بله، در قسمت مدیریت خودروها شما میتوایند بیش از یک خودرو را ذخیره و برای آنها نام دلخواه خود را تنظیم نمایید.

ارزش این سهام شش میلیون تومان است که مردم با 20 درصد تخفیف، 80 درصد قیمت واقعی آن یعنی پنج میلیون تومان پرداخت می نمایند.

در مرحله خرید نیازی به کدبورسی نیست و همه می تونند صرفا با کد ملی پذیره نویسی نموده و خرید انجام دهند.

برای فروش سهام به کد بورسی نیاز دارید و در حال حاضر فروش سهام از طریق اپلیکیشن ها میسر نیست. برای این کار باید به کارگزاری ها مراجعه نمایید.

هر فردی که سهام عدالت داشته و حساب متصل به سهام وی، بانک ملی ایران باشد میتواند از طریق اپلیکیشن ایوا درخواست اخذ تسهیلات نشان اعتباری را ثبت نماید. شرایط اخذ این تسهیلات به شرح زیر است:

•    اتصال حساب بانک ملی به سهام عدالت شخص
•    عدم دریافت تسهیلات سهام عدالت از سایر بانکها
•    شماره همراه اعلام شده در سامانه سهام عدالت به نام خود شخص باشد
•    کد شهاب تائید شده در بانک ملی

پس از اخذ تسهیلات نشان اعتباری، مبلغ تسهیلات در قالب کارت اعتباری مجازی در اپلیکیشن ایوا شارژ شده و فرد این امکان را دارد تا بوسیله آن از مراکز و فروشگاه های طرف قرارداد بانک ملی خرید نماید. در حال حاضر فروشگاه های زنجیره ای افق کورش و رفاه مجهز به پایانه های بانک ملی بوده و امکان خرید در آنها وجود دارد.

تسهیلات نشان اعتباری ایوا به دو صورت قابل بازپرداخت میباشد،

•    تسویه اعتبار تا 37 روز پس از استفاده و پرداخت کارمزد
•    بازپرداخت از طریق اقساط 36ماهه با سود 18 درصد

در حالت نخست، شخص پس از خرید از مراکز معرفی شده، 37 روز فرصت خواهد داشت تا مبلغ کسر شده از اعتبار را بازگرداند. اما در صورت عدم تسویه در مهلت مقرر، بازپرداخت بصورت اقساط 36 ماهه با سود 18 درصد است. بازپرداخت اقساط از طریق اپلیکیشن ایوا میسر بوده و نیازی به مراجعه به شعب بانک نیست.

 

 کاربران با توثیق سهام عدالت خود می توانند معادل 50 درصد ارزش اسمی سهام خود (حداقل دو میلیون ریال و حداکثر صد میلیون ریال) تسهیلات دریافت کند.

مبلغ تخصیص یافته به مشاغل در سامانه کارا مشخص میگردد و شخص متقاضی پس از ثبت نام در آن سامانه، مبلغ تسهیلات تخصیص یافته را مشاهده مینماید.

خیر، برای ثبت نام و دریافت این تسهیلات هیچ گونه نیازی به مراجعه به شعب بانک نیست و تمامی مراحل اعم از ثبت نام، تکمیل فرمهای قرارداد و خرید تمبر از طریق اپلیکیشن ایوا انجام میپذیرد.

خیر، شما با کسب حتی یک امتیاز در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید. کسب امتیاز بیشتر شانس شما را در برنده شدن ماشین آفرود بیشتر می‌کند.

شما می‌توانید تا "آخرین لحظه قبل از  قرعه‌کشی" امتیازهای خود را افزایش دهید تا شانس بیشتری داشته باشید.

با نصب اپلیکیشن ایوا از گوگل پلی و کافه بازار برای سیستم عامل‌ اندروید و از وب سایت رسمی ایوا به آدرس ivaapp.com برای سیستم عامل iOS، رجیستر و انجام تراکنش در آن می‌توانید شانس برنده شدن خود را در این قرعه‌کشی افزایش دهید. با انجام هر تراکنش کارت به کارت 1 امتیاز و مابقی تراکنش‌ها 5 امتیاز دریافت خواهید کرد که هر چقدر امتیازات شما بیشتر باشد شانس برنده شدن در این قرعه‌کشی برای شما بیشتر و یک قدم به ماشین آفرود نزردیکتر خواهید شد.

کمپین بزرگ ایوا که از مهر سال 98  با هدف قدردانی از حمایت، اعتماد و وفاداری کاربران عزیز ایوایی اجرا شد، قصد دارد در یک قرعه کشی عمومی در 18 مرداد سال جاری، یک ماشین آفرود پیکاپ آمیکو آسنا زرد رنگ به برنده خوش شانس هدیه بدهد تا در لحاظ پرهیجان زندگی، زمانی که در صعود و فرود آن هستید، با اعتماد و اطمینان از آن لذت ببرید و ایوا را همچون یک دوست در کنار خود ببینید.

ایوا اپلیکیشن پرداخت بانک ملی است که در آن میتوانید خدماتی همچون انتقال وجه کارت به کارت، خرید شارژ، خرید بسته‌های اینترنتی تمامی اپراتورها، مانده‌گیری، پرداخت قبوض و جریه‌ی خودرو، پرداخت‌های سازمانی، کمک به انواع خیریه‌ها و خدمات نوین دیگر را به راحتی، در بستری امن و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

پس از پرداخت قبض بلافاصله جریمه شما تشویه می شود ولی از آنجا که سایت پلیس راهور هر 10 روز یکبار به روز می شود تا آن زمان جریمه شما از آنجا حذف نشده است. می توانید از طریق  سیستم پلیس 10+ استعلام بگیرید تا مطمئن شوید قبض شما پرداخت شده است.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد با 60 خط تلفن در تمام روزهای هفته بصورت 24ساعته پاسخگوی پذیرندگان، دارندگان کارت و شعب بانک ملی است

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا