پس از پرداخت قبض بلافاصله جریمه شما تشویه می شود ولی از آنجا که سایت پلیس راهور هر 10 روز یکبار به روز می شود تا آن زمان جریمه شما از آنجا حذف نشده است. می توانید از طریق  سیستم پلیس 10+ استعلام بگیرید تا مطمئن شوید قبض شما پرداخت شده است.

خیر در حال حاضر امکان گرفتن استعلام یا پرداخت خلافی خودرو در هیچ یک از درگاه های پرداخت خلافی وجود ندارد.

در صورتیکه شماره 8 یا 9 رقمی پشت کارت خودروی دیگری را وارد کنید یا شناسه قبض و شناسه پرداخت جریمه شخصی دیگر را در اختیار داشته باشید می توانید جریمه یا جریمه های او را نیز پرداخت کنید.

برای گرفتن استعلام جریمه یا جریمه های خود یا باید شماره 8 یا 9 رقمی پشت کارت خودروی خود را وارد کنید یا شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض جریمه خود را وارد کنید.

قبض پایان دوره قبض دو ماهیانه خط تلفن شماست و قبض میان دوره قبضی است که هزینه کارکرد تلفن شما را از اول دوره تا لحظه استعلام گرفتن را اعلام می کند.

برای پرداخت قبض تلفن همراه اول می توانید یا با واردکردن شماره تلفن یا با واردکردن شناسه قبض و شناسه پرداخت استعلام و پرداخت وجه را به انجام برسانید. در مورد سایر قبض ها با واردکردن شناسه قبض و شناسه پرداخت به راحتی می توانید عملیات استعلام و پرداخت را انجام دهید.

پرداخت قبض جریمه خودرو در صفحه ای دیگر صورت می گیرد، برای پرداخت قبض جریمه خودرو به این صفحه رجوع کنید.

در صفحه پرداخت قبض شرکت پرداخت الکترونیک سداد می توانید قبض های تلفن همراه اول، تلفن ثابت، آب، برق و گاز خود و آشنایان خود را پرداخت کنید.

از آنجا که درصد مغایرت های تراکنشی شرکت پرداخت الکترونیک سداد پایین است ممکن است دلیل شارژ نشدن تاخیرهای معمول باشد. ولی اگر مطمئن شدید که خط همراه شما شارژ نشده با مرکز تماس پرداخت الکترونیک سداد تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شما برطرف شود.

پرداخت الکترونیک سداد علاوه بر تعیین مبالغ متوعی که کاربران معمولا انتخاب می کنند این امکان را نیز فراهم کرده که کاربر بتواند مبالغ مورد نظر خود را وارد و شارژ مورد نظر خود را تعیین کند. فقط باید در نظر داشت که این مبلغ باید ضریبی از 1000 تومان باشد.

ترابرد یعنی انتقال شماره تلفن همراه خود از یک اپراتور به اپراتور دیگر. این قابلیت به کاربران امکان می دهد تا با یک شماره واحد از اپراتور های مختلف تلفن همراه استفاده کنند و دیگر لازم نباشد که شماره جدیدی از اپراتور مورد نظر خود بگیرند. به لطف این خدمت کاربر می تواند از تمامی خدمات اپراتور پذیرا استفاده کند و به این ترتیب تعرفه پرداختی اپراتور پذیرا برای او اعمال خواهد شد. معمولا کاربران برای بهره مند شدن از خدمات بهتر و هزینه های کمتر شماره تلفن خود را ترابرد می کنند.

در حال حاضر امکان خرید انواع شارژ گوشی همراه برای اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل در این صفحه فراهم است.

بازه های زمانی بسته ها را اپراتورها تعیین می کنند ولی معمولا همه بازه های مطلوب و مورد درخواست کاربران را پوشش می دهند: ساعتی، روزانه، سه روزه، هفتگی، پانزده روزه، یک ماهه، دو ماهه، سه ماهه، چهار ماهه، شش ماهه و بالاخره یکساله.

تهیه بسته اینترنت بر اساس شماره سیم کارت صورت می گیرد. می توانید شماره خود یا فردی دیگر را وارد کنید و بسته اینترنت دلخواه خود یا دیگران را تهیه کنید.

پرداخت الکترونیک سداد تلاش کرده متنوع ترین بسته های اینترنتی همه اپراتورهای فعال یعنی ایرانسل، همراه اول و رایتل را در اختیار کاربران اینترنت قرار دهد.

انتقالات سامانه (پایا) به حساب پذیرندگان صرفاً یک بار در روز  و  به شرح زیر انجام می‌شود.
در روزهای غیر تعطیل رسمی، انتقالات سامانه ( پایا ) برای تسویه تراکنش‌های کارتی ( شاپرک ) مربوط به روز قبل، صرفاً یک بار در روز در ساعت ۵:۰۰ بامداد در اختیار بانک‌های پذیرنده قرار می‌گیرد.
در روزهای تعطیل رسمی، انتقالات سامانه ( پایا ) برای تسویه تراکنش‌های کارتی ( شاپرک ) مربوط به روز قبل، صرفاً یک بار در روز در ساعت ۱۷:۰۰ در اختیار بانک‌های پذیرنده قرار می‌گیرد.
 بدیهی است پس از ارسال دستور پرداخت به بانک ها در زمان مقرر شده، زمان واریز به حساب پذیرندگان بستگی به  مقررات مبادلات پولی بانک پذیرنده دارد.

مـوضوع را همراه با اطلاعات برگـه رسید شامل شماره پایانه یا شماره حساب، تاریـخ تراکنش، مبلغ تراکنش و شمـاره مرجـع، گـزارش کنید. ما اطلاعـات را بررسی کرده و حداکثر طی 48 ساعت مبلغ را به حساب شما واریز می­‌کنیم.

برای تغییر حساب متصل به کارتخوان به شعبه افتتاح کننده حساب خود مراجعه و فـرم درخواست تغییرات را تکمیل کنید. سایر مراحل به صـورت سیستماتیک طی می­شـود. امکان تغییر یک حسـاب فردی به حسابی مشترک وجود دارد اما نمی­توان حساب­های حقیقی و حقوقی به یکدیگر تبدیل کرد.

دوشاخه دستگاه را از پریز جدا و مجدد وصل کنید، چک کنید که پریز مورد نظر برق داشـته باشد. جریان برق را از پریز تا دستگاه بررسی کنید تا مطمئن شویـد مشکلی در این زمینه وجود ندارد. موارد زیر را کنترل کنید: دوشاخه به پریز متصل باشد، کابل برق به آداپتور متصل باشد، فیش آداپتور به دستگاه متصل باشد.

اگر باز هم دستگـاه روشن نشد مشکل از خود دستگاه یا آداپتور است. موضوع را همراه با اطلاعات زیر به پشتیبانی گزارش دهید: شماره پایانه، آدرس، شماره تلفن ثابت، شماره همراه و ساعت کاری فروشگاه.

به شـرح ذیل رول کـاغذ را درون دستگاه قرار دهید :مقداری از کاغذ را باز کنید (حدود 10 سانتی متر (نیاز به عبور کاغذ از قسمت خاصی نیست، رول را به نحوی درون دستگـاه قرار دهید که پشت رول به سمـت در چاپگر باشد. مجددا کارت بکشید و عملکرد دستگاه را بررسی کنید. کنترل کنید رول باز نشده باشد در صورت باز بودن، آن را جمع کرده و به شکل درست درون دستگاه قرار دهید. از قراردادن رول­ کاغذ سایر شرکت­ها در کارتخوان خودداری کنید.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد با 60 خط تلفن در تمام روزهای هفته بصورت 24ساعته پاسخگوی پذیرندگان، دارندگان کارت و شعب بانک ملی است

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا