کاربر باید منتظر باشند نماد استانی تایید و در معاملات بورس قرار بگیرد .

کاربر می تواند پس از تایید لغو فروش می توانند از سرویس نشان اعتباری استفاده کنند . پیگیری لغو فروش با کارگزاری است و این امکان وجود دارد چند روز پس از ثبت درخواست لغو زمان بر باشد.

در تاریخ 20/12/1399 این مشکل رفع شده است و از سوی کاربر مجدد تست باید انجام شود.

بانصب نسخه 2.4.5مشکل رفع خواهد شد ، در صورتی که با نسخه 2.4.5این خطا مجدد ایجاد شد ، کاربر باید نرم افزار را حذف و cashگوشی پاک و مجدد تست شود.

 جهت استفاده از سرویس نشان اعتباری می بایست کارگزاری صاحب سهام مربوط به بانک ملی باشد. متقاضی می تواند به پرتفوی کارگزاری خود مراجعه با انجام فرآیند تغییر کارگزار ناظر مربوط به سهام عدالت، این مشکل را حل نماید. این امکان وجود دارد با مراجعه با به سامانه https://bmiboursese.etadbir.com/login.html نسبت به تغییر کارگزاری سهام خود اعلام نمایید. سپس امکان استفاده از سرویس نشان اعتباری ایوا  برای شما فراهم خواهد شد.

تطابق امضا وارد شده در گواهی امضا اپلیکیشن ایوا و امضا مشتری در بانک الزامی نیست و سیستم قابلیت تشخیص این مشکل را  ندارد. در صورت وجود خطا در این گزینه ضمن عذرخواهی از مشتری درخواست نمایند مجدد امتحان نمایند.

   اعلام شود که به   panel.sahamedalat.ir مراجعه شود و مقدار سهام را در این قسمت مشاهده کنند . در این مورد    معمولا ارزش سهام متقاضی را  نمایش میدهد و پیگیری از سمت سداد نیست .در غیر این صورت اگر سهام مبلغ بالای دو میلیون بود و خطا دریافت میکرد اسکرین شات موجودی سهام را ارسال کنند.

   شماره همراه کاربر با شماره همراه ثبت شده در سهام عدالت باید یکسان باشد و در صورت امکان در پنل سهام عدالت وضعیت سهام بررسی شود .

  به علت اینکه ارزش سهام وارد تابلو  معاملات نشده است این خطا دریافت می شود و این خطا هم در روش آزادسازی مستقیم و غیرمستقیم وجود دارد.

ارزش سهام عدالت کاربر می بایست حداقل بیست میلیون ریال باشد تا بتوانید تسهیلات به ارزش حداکثر نیمی از مبلغ آن را دریافت نماید

کاربر برای استفاده از این سرویس نیاز است در سامانه سجام به آدرس اینترنتی ir.sejam احراز هویت شده باشد.

اگر کاربری سهام عدالتش در بانکی غیر از بانک ملی نیز باشد، می تواند از این تسهیلات استفاده نماید فقط باید در بانک ملی یک حساب داشته باشد. )بایستی مشتری بانک ملی باشد( اگر کاربر هیچ حسابی در بانک ملی نداشته باشد ، می تواند با مراجعه به سرویس افتتاح حساب در منوی نشان بانک اپلیکیشن ایوا، به صورت غیر حضوری در ابتدا افتتاح حساب انجام داده و سپس از سرویس نشان اعتباری جهت توثیق سهام عدالت خود استفاده نماید.

کاربر می تواند با مراجعه به منوی کارت اعتباری سرویس نشان بانک ، بازپرداخت اقساط خود را انجام داده و گزارشات مربوطه را مشاهده نماید.

به دلیل محدودیت ساعت کاری بازار سرمایه ، این سرویس نیز از ساعت 8 الی 16 روز کاری (شنبه تا چهارشنبه ) قابل بهره برداری می باشد.

خیر ، این کارت فقط به صورت مجازی صادر و شارژ می شود.

(در حال حاضر این کارت در فروشگاههای وین مارکت، رفاه و کوروش و تمام پذیرندگانی که دستگاه پوز سداد که دارای قابلیت نمایش code Qr هستند ، قابل استفاده می باشد. )برای مشاهده فروشگاه های دارای پوز سداد بر روی نقشه، به صفحه نشان پرداخت مراجعه کنید.

حداکثر بعد از 72 ساعت که کاربر درخواست موفق خود را در سرویس نشان اعتباری ثبت کرده باشد ، کارت مجازی اعتباری کاربر صادر و شارژ خواهد شد.

در این روش همه استانها می توانند از تسهیلات نشان اعتباری استفاده کنند.

به علت عدم تعریف نماد  در استان های تهران البرز- قزوین- سمنان-- کهگیلویه و بویراحمد احمد- هرمزگان امکان ثبت در نشان اعتبار را ندارند.

ملاک تعیین استان محل تولد یا محل زندگی شخص نیست.ملاک تعیین کننده برای کارگزاری استانی هر شخص در روش غیرمستقیم، تکمیل فرم ها در زمان ارائه سهام عدالت در کدام استان انجام شده است.  کاربر می تواند با مراجعه به سایت https://ddn.csdiran.ir/login در قسمت دارا سپس گزارش دارایی امکان مشاهده نماد معاملاتی کارگزاری استانی مربوطه می باشد و یا تماس با 1569 داخلی 1 و سپس وارد کردن کد ملی و سپس وارد کردن عدد 0 برای ارتباط با اپراتور، کارشناسان مربوطه کارگزاری استانی و نحوه آزادسازی سهام را اعلام می نمایند.همچنین کاربر می تواند با مراجعه به panelsahamedalat.ir  استان ثبت شده در پنل سهام عدالت را مشاهده نماید.    

کاربر می تواندمعادل ( 0 5%از سهام خود را )حداقل 10 میلیون تومان و حداکثر 50 میلیون تومانتسهیالت دریافت کند.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد با 60 خط تلفن در تمام روزهای هفته بصورت 24ساعته پاسخگوی پذیرندگان، دارندگان کارت و شعب بانک ملی است

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا