محدودیت تخصیص کارت اعتباری سهام عدالت با روش «توثیق غیرمستقیم» در شش استان
محدودیت تخصیص کارت اعتباری سهام عدالت با روش «توثیق غیرمستقیم» در شش استان

محدودیت تخصیص کارت اعتباری سهام عدالت با روش «توثیق غیرمستقیم» در شش استان

تاریخ انتشار : 28 - 1 - 1400

کارت اعتباری سهام عدالت با روش «توثیق غیرمستقیم» در برخی استان‌ها با محدودیت مواجه است. 

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد و به نقل از بانک ملی ایران، متقاضیان کارت اعتباری سهام عدالت می توانند با انتخاب یکی از دو روش «توثیق مستقیم سهام عدالت» یا «توثیق غیرمستقیم سهام عدالت»، سهام خود را وثیقه قرار داده و تا 50 درصد سهام خود با حداقل مبلغ 10.000.000 ریال و تا حداکثر مبلغ 500.000.000 ریال تسهیلات اعتباری دریافت کنند.
با این حال ارائه تسهیلات سهام عدالت با روش «توثیق غیرمستقیم سهام عدالت» به متقاضیانی که شرکت‌های سرمایه‌گذاری آنها در استان‌های تهران، البرز، قزوین، سمنان، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان است، در حال حاضر امکان‌پذیر نیست.
متقاضیان می‌توانند با مراجعه به «نشان بانک» در اپلیکیشن‌های «ایوا» اولین شعبه دیجیتال بانک ملی درخواست خود را ثبت و  اعتبار خود را در قالب کارت اعتباری مجازی ظرف مدت حداکثر 72 ساعت دریافت کنند.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا