راهنمای گام به گام ثبت گواهی امضای دیجیتال در بانک ملی ایران
راهنمای گام به گام ثبت گواهی امضای دیجیتال در بانک ملی ایران

راهنمای گام به گام ثبت گواهی امضای دیجیتال در بانک ملی ایران

تاریخ انتشار : 17 - 1 - 1400

یکی از مهمترین خدماتی که بانک ملی ایران به تازگی در اختیار مشتریان خود قرار داده است؛ گواهی امضا و احراز هویت دیجیتالی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد و به نقل از بانک ملی ایران، پیش‌تر مشتریان بانک برای دریافت خدمات خود به احراز هویت حضوری و فیزیکی نیازمند بودند؛ اما با راه‌اندازی خدمت تازه «گواهی امضای الکترونیک»، این نیاز تنها از طریق تلفن همراه برطرف می‌شود.

بر این اساس، مشتریان بانک ملی ایران باید در گام نخست، اپلیکیشن «ایوا» را نصب کرده و از طریق «نشان‌بانک»، گزینه «گواهی امضا» را انتخاب کنند.

کاربر در گام بعدی باید با ارسال تصویر رو، پشت و سریال پشت کارت ملی، ثبت کد ملی، ثبت تاریخ تولد، ثبت کد پستی و احراز هویت تصویری دو مرحله‌ای، اطلاعات خود را تکمیل کند.

در گام نهایی، کاربر باید امضای خطی خود را روی صفحه تلفن همراه پیاده‌سازی کند و از این طریق، احراز هویت دیجیتال را به پایان برساند.

با این روند، مشتری دیگر برای انجام عملیات بانکی به احراز هویت فیزیکی نیازی نخواهد داشت و همه فرایندها از طریق امضای دیجیتال انجام خواهد شد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا