«زرنشان»، راهکار غیرحضوری برای درخواست تسهیلات بانک کارگشایی
«زرنشان»، راهکار غیرحضوری برای درخواست تسهیلات بانک کارگشایی

«زرنشان»، راهکار غیرحضوری برای درخواست تسهیلات بانک کارگشایی

تاریخ انتشار : 15 - 1 - 1400

مشتریان بانک کارگشایی می توانند از این پس به جای مراجعه حضوری به شعب این بانک برای ثبت درخواست تسهیلات، این درخواست را به صورت غیرحضوری در «زرنشان» ثبت کنند.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد و به نقل از بانک ملی ایران، پیش از این متقاضیان تسهیلات بانک کارگشایی برای هر بار درخواست تسهیلات باید به شعب این بانک مراجعه و درخواست خود را به صورت حضوری ثبت می کردند، اما اکنون سرویس «زرنشان» که در«نشان بانک» اپلیکیشن «ایوا» و همچنین در سامانه های «بام» و «بله» قابل دسترسی است، این فرایند را کوتاه و غیرحضوری کرده است.
در این روند، متقاضی تنها با یک بار مراجعه به بانک کارگشایی و توثیق طلا، می تواند میزان اعتبار خود را مشخص کرده و در ادامه با مراجعه به «زرنشان»، درخواست خود شامل نوع تسهیلات، شعبه بانک کارگشایی و میزان مبلغ درخواستی را ثبت کند.
محصولات قابل ارائه در بانک کارگشایی شامل تسهیلات جعاله و قرض الحسنه تا سقف 200 میلیون ریال در قبال ترهین طلای ساخته شده و جواهرات است.
«زرنشان» امکان پیگیری درخواست تسهیلات کارگشایی را نیز فراهم کرده است. همچنین مشتریان می توانند از همین طریق، تا قبل از تایید قرارداد، درخواست خود را لغو کنند.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا