در خانه بمانید و مجازی هدیه دهید
در خانه بمانید و مجازی هدیه دهید

در خانه بمانید و مجازی هدیه دهید

تاریخ انتشار : 3 - 1 - 1400

امسال، نوروز را نمی توانم کنارتان باشم، اما به یادتان هستم؛ عیدی امسال من به شما «کارت هدیه مجازی بانک ملی ایران» است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، نوروز امسال هم همانند سال گذشته، خبری از دید و بازدیدهای عید نیست و یقینا بسیاری از ما برای حفظ سلامتی و آرامش عزیزانمان سعی می کنیم دیدارهای حضوری خود را محدود کنیم.

هرچند دادن عیدی و اسکناس در این ایام مرسوم است اما حالا به خاطر شرایط کرونا امکان دید و بازدیدهای نوروزی وجود ندارد. ابتکار عمل در این شرایط غافلگیر کردن عزیزانمان از راه دور خواهد بود تا هم سلامتی آنها به خطر نیوفتد و هم اینکه یادآوری باشد که به یادشان هستیم.

«کارت هدیه مجازی» بانک ملی ایران خدمتی است که با حذف حضور فیزیکی مشتری در شعبه، این امکان را فراهم کرده تا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، عزیزانتان را در ایام نوروز خوشحال کنید.

با این ابزار، علاوه بر جلوگیری از نقل و انتقال پول نقد، سرعت خرید نیز افزایش یافته و مشکلات ناشی از تبادل اسکناس هم وجود ندارد.

کارت هدیه مجازی در «نشان بانک» اپلیکیشن ایوا، «نشان بانک» اپلیکیشن بله و سامانه «بام» به سادگی قابل دریافت است.

در این روش، کاربر می تواند با مراجعه به گزینه «کارت هدیه» در این سامانه ها، مبلغ کارت هدیه خود را انتخاب کند، طرح روی کارت را متناسب با مناسبت آن تغییر دهد، متن مورد پسند خود را روی کارت بنویسد و در نهایت با پرداخت وجه کارت، مراحل درخواست را به پایان ببرد.

در آخر نیز اطلاعات کارت شامل شماره کارت، تاریخ انقضا، رمز دوم و cvv2 از طریق پیامک برای خریدار ارسال می شود و در همه درگاه های اینترنتی و موبایلی قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا