دریافت تسهیلات سهام عدالت غیرحضوری است
دریافت تسهیلات سهام عدالت غیرحضوری است
محمودزاده در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیما:

دریافت تسهیلات سهام عدالت غیرحضوری است

تاریخ انتشار : 30 - 11 - 1399

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد و به نقل از صدا و سیما، همه مراحل دریافت تسهیلات با وثیقه سهام عدالت و ارائه کارت اعتباری؛ غیرحضوری و الکترونیکی انجام می‌شود.

دکتر «محمدعلی محمودزاده» مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: امکان ارائه تسهیلات به سهامداران عدالت تا سقف 50 درصد ارزش این سهام در بانک ملی فراهم شده است که بر این اساس این تسهیلات حدود 5 تا 10 میلیون تومان خواهد بود.

آقای محمدعلی محمودزاده افزود: افرادی که حساب بانک ملی را به عنوان حساب مرتبط با سهام عدالت خود معرفی کرده اند می‌توانند از طریق نرم افزار ایوا در تلفن همراه برای ثبت نام و دریافت تسهیلات اقدام کنند.

وی گفت: در این فرایند احراز هویت از طریق تصویر زنده فرد ثبت نام کننده انجام می‌شود و تصویر کارت ملی نیز باید در برنامه بارگذاری شود.

آقای محمودزاده افزود: بعد از امضای فرم‌ها و قرارداد‌های مربوط به تسهیلات به صورت الکترونیکی، مراحل ثبت نام تکمیل و کارت اعتباری نیز بصورت مجازی صادر می‌شود.

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد با بیان اینکه افراد می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های منتخب از اعتبار خود استفاده کنند گفت: پرداخت در فروشگاه‌ها نیز از طریق گوشی تلفن همراه و بارکد خوان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: اقساط این تسهیلات نیز از طریق نرم‌افزار قابل پرداخت است و اگر افراد در مدت یک ماه تسهیلات را بازپرداخت کنند به آن سودی تعلق نمی‌گیرد و در غیر این صورت بازپرداخت اقساط 36 ماهه با سود 18 درصد در نظر گرفته شده است.

آقای محمود زاده گفت: جزییات بیشتر درباره دریافت نرم افزار و مراحل ثبت نام در سایت بانک ملی و شرکت پرداخت الکترونیک سداد نیز اطلاع رسانی شده است.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا