توسعه و بروزرسانی ابزارهای پرداخت الکترونیک در کشور
توسعه و بروزرسانی ابزارهای پرداخت الکترونیک در کشور
محمودزاده در گفت‌وگو اختصاصی با صدا و سیمای مرکز کیش خبر داد؛

توسعه و بروزرسانی ابزارهای پرداخت الکترونیک در کشور

تاریخ انتشار : 6 - 11 - 1399

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، دکتر محمد علی محمودزاده مدیر عامل این شرکت در گفت‌وگوی اختصاصی با صدا و سیمای مرکز کیش گفت: صدور کارت‌های اعتباری بانک ملی ایران به صورت دیجیتالی و از طریق اپلیکیشن ایوا به زودی در اختیار عموم مردم قرار می‌گیرد که نگاهی جدید و ویژه در حوزه کارت‌های اعتباری خواهد بود.

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد تاکید کرد: افراد بر اساس موقعیت شغلی و جایگاه اجتماعی‌شان مشمول سقفی از اعتبار در استفاده از کارت‌های اعتباری خواهند شد.

محمودزاده همچنین خاطر نشان کرد: جذابیت استفاده از کارت های اعتباری بانک ملی در جزیره کیش بیشتر خواهد بود و به همین دلیل و به تبع آن شاهدفراگیرتر شدن آن در جزیره کیش خواهیم بود.

وی همچنین در بخش دیگری از گفتگوی خود با صدا و سیمای مرکز کیش، به راه اندازی سرویس نشان بانک " شعبه دیجیتال بانک ملی ایران" در اپلیکیشن ایوا اشاره و افزود: ما توانسته‌ایم پلتفرم شعبه دیجیتال بانک ملی ایران را عملیاتی و پیاده سازی کنیم وبر این اساس، مشتریان را از حضور فیزیکی در شعب بانکی بی نیاز کرده‌ایم.

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد یادآور شد: افتتاح حساب، درخواست و صدور انواع کارت‌های بانکی از جمله کارت هدیه، اعتباری و نقدی، خدمات مربوط به چک و درخواست برای اعطای تسهیلات تنها بخشی از خدمات کاربردی سرویس نشان بانک اپلیکیشن ایوا "شعبه دیجیتال بانک ملی ایران" است.

محمودزاده افزود: تا کنون توانسته‌ایم با فراهم ساختن زیر ساخت دیجیتالی و بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب، از سوی بانک ملی ایران واز طریق اپلیکیشن ایوا، تسهیلاتی تحت عنوان تسهیلات کرونایی، به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا پرداخت کنیم.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا