رویکرد شرکت پرداخت الکترونیک سداد در جزیره کیش، جدید و خلاقانه خواهد بود
رویکرد شرکت پرداخت الکترونیک سداد در جزیره کیش، جدید و خلاقانه خواهد بود

رویکرد شرکت پرداخت الکترونیک سداد در جزیره کیش، جدید و خلاقانه خواهد بود

تاریخ انتشار : 4 - 11 - 1399

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد با بیان اینکه رویکرد شرکت پرداخت الکترونیک سداد در جزیره کیش، جدید و خلاقانه خواهد بود، گفت: می‌توان استفاده از کارت های اعتباری در جزیره کیش را توسعه داد و سفر اقشار مختلف مردم به این جزیره زیبا را تسهیل کرد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد نیوز، دکتر محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد، امروز، یکم بهمن‌ماه در سفر خود به جزیره‌کیش با رحمان سادات نجفی مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار با اشاره به اینکه از این پس رویکرد شرکت پرداخت الکترونیک سداد در جزیره کیش رویکردی جدید و خلاقانه خواهد بود، بر توسعه کارت اعتباری نیز تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد همچنین افزود: پروژه های صدور کارت اعتباری در شبکه بانکی تاکنون موفق نبوده است و شیوه های گذشته سبب شده که کارت‌های اعتباری پس از مدتی جذابیت‌های خود را از دست بدهند.

وی با بیان اینکه نیازمند باز تعریف صحیحی از کارت‌های اعتباری در کل کشور هستیم، افزود: باید تلاش شود تا نگاه تسهیلاتی به کارت‌های اعتباری را اصلاح کنیم و هر شخص بر اساس موقعیت شغلی خود در جامعه می‌تواند اعتباری داشته باشد.

وی در ادامه تاکید کرد: قطعا هرچقدر مبادلات تجاری از حالت نقدی خارج شده و حالت اعتباری به خود بگیرد در بحث نقدینگی و تورم نیز موثر خواهد بود.

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد با بیان اینکه کارت‌های اعتباری بانک ملی ایران طیف وسیعی از جامعه را پوشش خواهد داد، تصریح کرد: می‌توان استفاده از کارت های اعتباری در جزیره کیش را توسعه داد و سفر اقشار مختلف مردم به این جزیره زیبا را تسهیل کرد.

وی با تاکید بر اینکه می‌توانیم کارت اعتباری را جایگزین کارت نقدی کنیم، گفت: در خصوص لزوم توسعه استفاده از کارت‌های اعتباری در جامعه، زیر ساخت و دانش لازم نیز در این حوزه فراهم بوده و نیاز آن در جامعه هم، احساس می‌شود.

بنابراین گزارش دکتر محمودزاده همچنین با حضور در دفتر مرکزی شرکت تله کیش، با مهدی نجار مدیرعامل این شرکت درباره همکاری‌های فی‌مابین در منطقه کیش رایزنی و تبادل نظر کرد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا