جشنواره میلیاردی همکاران سدادی

 

 

در جشنواره میلیاردی اپلیکیشن ایوا ویژه همکاران شرکت پرداخت الکترونیک سداد، تمامی همکاران (ستادی و پشتیبان‌) می‌توانند تا 22 خرداد ماه، با معرفی اپلیکیشن ایوا به دوستان خود و ثبت‌نام آنها در این اپلیکیشن با درج شماره موبایل، با انجام هر تراکنشی (شامل کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید شارژ و ...) مجموع امتیازات خود را افزایش دهند.

 

 

توضیح کمپین:

همکاران سدادی (ستادی و پشتیبان‌) پس از نصب ایوا با روش‌های مختلف (دانلود از مارکت‌ها از جمله کافه بازار، گوگل‌پلی، وب‌سایت، ارسال عدد 7 به 2000444 و یا اشتراک‌گذاری لینک دانلود از بخش معرفی به دوستان ایوا) می‌توانند از دوستان خود دعوت کنند تا شماره موبایل معرف (همکار سدادی) را در کادر مربوطه وارد کرده و 10 امتیاز دریافت کنند و در ادامه به ازای هر تراکنش معرفی شده، 1 امتیاز به معرف اضافه می‌شود.

به بیان ساده‌تر نحوه دریافت و افزایش امتیازات به شرح زیر است:

1- معرفی ایوا به دوستان و نصب و رجیستر از سوی آنان 10 امتیاز

2- انجام هر گونه تراکنش (شامل کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید شارژ و ...) توسط معرفی شوندگان 1 امتیاز

امتیازهای کسب شده برای معرف، از طریق تراکنش و فعالیت‌های افراد معرفی شونده، مشخص می‌شود و هرچه افراد معرفی شونده فعالیت بیشتری داشته باشند، به امتیازهای معرف اضافه و در نهایت قرعه‌کشی بین افراد معرفی شونده انجام خواهد شد.

همچنین قرعه‌کشی این جشنواره در سه سطح زیر برگزار می‌شود:

1- قرعه‌کشی بین معرفی‌شوندگان که مجموع امتیازهای معرف‌ آنها از 10 تا 50 باشد.

2-  قرعه‌کشی بین معرفی‌شوندگان که امتیاز معرف‌ آنها بین 51 تا 150 باشد.

3- قرعه‌کشی بین معرفی‌شوندگان که امتیازی بالاتر از 150 دارند.

جوایز بین برنده (معرفی شونده) و معرف تقسیم خواهد شد.

در فرآیند این قرعه کشی به 10 معرفی که امتیازی بین 10 تا 50 دارند، مبلغ 50 میلیون ریال، به3 معرف که‌ امتیاز آنان بین 51 تا 150 باشد، 150 میلیون ریال و در آخر به یک معرف که امتیازی بالاتر از 150 داشته باشند، 300 میلیون ریال تقدیم خواهد شد.

 

 

گفتنی است، معرف‌ها باید از بین همکاران عزیز شرکت پرداخت الکترونیک سداد باشند.

همکاران گرامی برای شرکت در این جشنواره، ابتدا باید اپلیکیشن ایوا را روی گوشی‌های همراه خود نصب کنند و اگر با شماره‌ای غیر از شماره اعلام شده به واحد منابع انسانی، ثبت نام ایوا را انجام داده‌اند، می‌بایستی شماره جدید خود را به این واحد اعلام کنند‌.

 

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا