sadad - سداد
1399/خرداد/19
مشتریان بانک ملی ایران که دارای سهام عدالت هستند می‌توانند از طریق اپلیکیشن ایوا و درگاه بانک اقدام به فروش سهام خود کنند.
آخرین خبرها
شرکت پرداخت الکترونیک سداد که از پیشگامان حوزه فناوری ونوآوری است به عنوان حامی انحصاری دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، خدمات متفاوتی را در سطوح مختلف به کسب و …
تاریخ انتشار : 21 - 11 - 1398
در حاشیه یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، اپلیکیشن ایوا از نگاه مردم و بازدیدکنندگان این جشنواره به عنوان بهترین اپلیکیشن در بخش فین تک ها برگزیده شد.
تاریخ انتشار : 4 - 12 - 1397
در اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران، دکتر محمدجواد آذری جهرمی ضمن حضور در غرفه پرداخت الکترونیک سداد به گفت وگو با کارکنان این شرکت پرداخت.
تاریخ انتشار : 27 - 11 - 1397
شرکت پرداخت الکترونیک سداد در اختتامیه یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران کارگاهی آموزشی با موضوع «جعبه ابزار مدیریت محصول» برگزارکرد.
تاریخ انتشار : 27 - 11 - 1397
پنل بررسی نحوه تعامل اکوسیستم استارت آپی با نظام پرداخت و بانک دراختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران برگزارمی شود
تاریخ انتشار : 24 - 11 - 1397
دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا