با ایوا، در صف نمانید
با ایوا، در صف نمانید
نشان بانک اولین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران؛

با ایوا، در صف نمانید

تاریخ انتشار : 28 - 7 - 1400

متقاضیان تسهیلات بانک کارگشایی می‌توانند درخواست تسهیلات خود را با سرویس «زرنشان» اپلیکیشن ایوا به‌صورت غیرحضوری و بدون مراجعه به شعبه ثبت و پیگیری کنند.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، با «نشان بانک» اپلیکیشن «ایوا» فرآیند دریافت تسهیلات بانک کارگشایی کوتاه تر شده است به‌طوری که مشتریان بانک کارگشایی تنها با یک بار مراجعه به بانک و توثیق طلا می‌توانند میزان اعتبار خود را مشخص و در ادامه، درخواست خود شامل نوع تسهیلات، شعبه بانک کارگشایی و میزان مبلغ درخواستی را ثبت کنند.

«نشان بانک» نخستین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران، سرویس جدید اپلیکیشن ایوا است، که این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا در یک فضای دیجیتال، حضور در شعب بانک را تجربه کرده و تمام خدمات مالی و بانکی خود را بصورت غیرحضوری و به آسانی و سهولت دریافت کرده و مدیریت کند.

کاربر به کمک این سرویس می‌تواند ثبت امضای الکترونیک، پرداخت تسهیلات، افتتاح حساب، صدور دسته چک، دریافت شبا، مشاهده موجودی و دریافت صورتحساب ، مسدودی کارت ، مشاهده آنلاین نرخ ارز و... را به صورت غیرحضوری و به صورت 7*24 (24 ساعته و در تمامی روزهای هفته) در اپلیکیشن ایوا انجام دهد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا