مسدودی ملی کارت با نشان بانک ایوا
مسدودی ملی کارت با نشان بانک ایوا
بدون مراجعه به بانک ملی ایران امکان‌پذیر شد؛

مسدودی ملی کارت با نشان بانک ایوا

تاریخ انتشار : 26 - 7 - 1400

«نشان بانک» اپلیکیشن ایوا امکان درخواست مسدودی «ملی کارت» برای مشتریان بانک ملی ایران را بدون حضور در شعب این بانک فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، مشتریان بانک ملی ایران می‌توانند بدون مراجعه به شعب این بانک، در صورت مفقودی یا مشکلات دیگر، ملی کارت خود را مسدود کنند.

در این رابطه کاربران می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به سرویس نشان بانک اپلیکیشن ایوا از طریق خدمت مسدودی کارت، کارت مورد نظرشان را انتخاب و پس از ثبت درخواست، ملی کارت خود را مسدود کنند.

«نشان بانک» اپلیکیشن ایوا (نخستین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران) این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا در فضایی دیجیتال، حضور در شعبه واقعی بانک را تجربه کرده و تمام خدمات مالی و بانکی خود را به‌صورت غیرحضوری، به‌آسانی و سهولت دریافت و آنها را مدیریت کنند.

کاربران به کمک این سرویس می‌توانند ثبت امضای الکترونیکی، دریافت تسهیلات اعتباری، بازپرداخت تسهیلات، صدور دسته چک، دریافت شبا، مشاهده موجودی، دریافت صورتحساب، مسدودی کارت، مشاهده آنلاین نرخ‌ ارز و ... را به‌صورت غیرحضوری و به‌شکل 7*24 (24 ساعته و در تمامی روزهای هفته) در اپلیکیشن ایوا انجام دهند.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا