صدور «ملی کارت» مجازی با اپلیکیشن ایوا 
صدور «ملی کارت» مجازی با اپلیکیشن ایوا 
خدمات «نشان بانک» حضور فیزیکی در شعب را کاهش می‌دهد؛

صدور «ملی کارت» مجازی با اپلیکیشن ایوا 

تاریخ انتشار : 20 - 7 - 1400

نشان بانک اپلیکیشن ایوا امکان صدور «ملی کارت» برای مشتریان بانک ملی ایران را بدون حضور در شعب این بانک فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، مشتریان بانک ملی ایران می‌توانند بدون حضور در شعب این بانک، «ملی کارت» مجازی خود را از طریق سرویس نشان بانک اپلیکیشن ایوا (نخستین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران) دریافت کنند. 

در این رابطه، کاربران اپلیکیشن ایوا می‌توانند با مراجعه به سرویس نشان بانک و انتخاب گزینه «صدور ملی کارت»، برای حساب‌های فاقد کارت بانکی‌شان درخواست کارت داده و در خریدهای اینترنتی و موبایلی خود از آن استفاده کنند.

«نشان بانک» نخستین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران و یکی از سرویس‌های کاربردی اپلیکیشن ایوا است که این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا در فضایی دیجیتال، حضور در شعبه واقعی بانک را تجربه کرده و تمام خدمات مالی و بانکی خود را به‌صورت غیرحضوری و به‌آسانی و سهولت دریافت کرده و آنها را مدیریت کنند.

کاربران به کمک این سرویس می‌توانند ثبت امضای الکترونیکی، دریافت تسهیلات اعتباری، بازپرداخت تسهیلات، صدور دسته چک، دریافت شبا، مشاهده موجودی، دریافت صورتحساب، مسدودی کارت، مشاهده آنلاین نرخ‌ ارز و ... را به‌صورت غیرحضوری و به‌شکل 7*24 (24 ساعته و در تمامی روزهای هفته) در اپلیکیشن ایوا انجام دهند.
 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا