بازدید سرزده دکتر علیپور از نمایندگی شرکت سداد در استان مازندران
بازدید سرزده دکتر علیپور از نمایندگی شرکت سداد در استان مازندران

بازدید سرزده دکتر علیپور از نمایندگی شرکت سداد در استان مازندران

تاریخ انتشار : 12 - 7 - 1400

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد در دومین سفر استانی خود، از امکانات دفتر نمایندگی این شرکت در استان مازندران بازدید کرد و در جریان آخرین فعالیت‌های شرکت در این استان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، دکتر «محسن علیپور» پس از سفر سرزده به استان خراسان رضوی و بازدید از امکانات و اقدامات این شرکت در شهر مشهد، امروز دوشنبه 12 مهرماه با سفر به استان مازندران، از نزدیک در جریان فعالیت‌های نمایندگی شرکت سداد در این استان قرار گرفت.

علیپور در جریان بازدید سرزده از نمایندگی شرکت پرداخت الکترونیک سداد در استان مازندران، طی جلسه‌ای با مدیران و کارکنان شرکت در این استان در جریان مشکلات موجود این نمایندگی و کارکنان آن قرار گرفت. 

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد همچنین از تلاش‌های دفتر نمایندگی استان مازندران در مسیر رشد و افزایش تراکنش‌های مربوط به دستگاه‌های پوز این شرکت قدردانی و ضمن دادن قول مساعد برای تسریع در روند هماهنگی‌ها، بر حل مشکلات موجود و بهبود هرچه بهتر و بیشتر امکانات این نمایندگی تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد در این سفر، همچنین با مدیر امور شعب و مدیران ارشد بانک ملی ایران در استان مازندران هم دیدار کرد که در این دیدار، طرفین درخصوص همکاری‌های بهتر و بیشتر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتنی است؛ نمایندگی شرکت پرداخت الکترونیک سداد در استان مازندران، در تغییرات اثربخشی، در شهریورماه نسبت به ماه گذشته، رشد 029/0 درصدی داشته است. همچنین با بررسی اثربخشی و تعداد کارتخوان‌های فعال سیستمی در هر نمایندگی، استان مازندران در گروهی جای گرفت که اثربخشی آن بیشتر از یک و تعداد پوزهای فعال سیستمی آن نیز بیش از 20 هزار دستگاه است.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا