بانک‌ها از ارکان مهم اقتصادی کشور در «جهش تولید» هستند/ مشکلات اقتصادی ریشه در مسائل فرهنگی دارد
بانک‌ها از ارکان مهم اقتصادی کشور در «جهش تولید» هستند/ مشکلات اقتصادی ریشه در مسائل فرهنگی دارد
حجت‌‌الاسلام و المسلمین تقوی در مراسم دهه آخر ماه‌صفر در شرکت سداد:

بانک‌ها از ارکان مهم اقتصادی کشور در «جهش تولید» هستند/ مشکلات اقتصادی ریشه در مسائل فرهنگی دارد

تاریخ انتشار : 10 - 7 - 1400

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در مراسم سوگواری دهه پایانی ماه‌صفر که در محل شرکت پرداخت الکترونیک سداد برگزار شد، گفت: بانک‌ها یکی از ارکان مهم اقتصادی کشور در مقوله «جهش تولید» هستند که بسیار مورد تاکید مقام معظم رهبری است.
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، مراسم ایام سوگواری دهه پایانی ماه صفر و سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) عصر روز شنبه 10 مهرماه در سالن اجتماعات شرکت پرداخت الکترونیک سداد با حضور حجت‌‌الاسلام و المسلمین سیدرضا تقوی رئیس مجمع نمایندگان استان تهران، حجت‌الاسلام محمدی امام جمعه کوهسار، محسن طاهری مداح و شاعر اهل‌بیت(ع)، دکتر محسن علیپور مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت سداد برگزار شد.
در ابتدای این مراسم، حجت‌الاسلام تقوی رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس با اشاره به ضرورت زنده نگه داشتن واقعه عاشورا اظهار کرد: بعضی از وقایع، هویت یک ملت را تشکیل می‌دهند و نمی‌توان به سادگی از آنها عبور کرد. در واقع هویت تاریخی یک ملت بستگی به این وقایع دارد و فراموشی برخی از این رویدادها به معنای فراموشی هویت یک ملت است؛ بنابراین از این جهت لازم است که واقعه عاشورا و کربلا را زنده نگه داشت.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه عاشورا و کربلا منبعی از سلسله ارزش‌ها است، تصریح کرد: واقعه عاشورا به معنای مبارزه با ظلم و ظالم است. آیا ‌می‌توان در وضعیتی که ما را به بردگی و بندگی اجبار می‌کند، زندگی کنیم؟ عاشورا به معنای مبارزه با همه نابسامانی‌ها، زشتی‌ها، پلیدی‌ها بوده و در حقیقت به معنای آزاده زیستن است.

وی با تاکید بر اینکه فرهنگ عاشورایی مهم‌ترین ابزار برای مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن است، افزود: نسل جوان ما ‌باید با فرهنگ عاشورایی بیشتر آشنا شوند چراکه زنده نگه داشتن فرهنگ عاشورایی رمز اصلی رسیدن به استقلال و عزت‌مندی ما است.
حجت‌الاسلام تقوی در ادامه متذکر شد: ما با همین فرهنگ عاشورایی و با هدایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری، فرماندهی شهید سردار قاسم سلیمانی، حمایت‌های سیدحسن نصرالله فرمانده بزرگ حزب‌الله و رشادت‌های مدافعان حرم توانستیم با داعش و داعشیان بجنگیم و آنها را زمین‌گیر کنیم.
وی همچنین با اشاره به اهمیت نظام بانکی در اقتصاد کشور اظهار کرد: بانک‌ها یکی از ارکان مهم اقتصادی کشور در مقوله جهش تولید که مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و هست، محسوب می‌شوند.
رئیس مجمع نمایندگان استان تهران با تاکید بر اهمیت فرهنگ در یک جامعه به‌ویژه در مقوله سبک زندگی، عنوان کرد: بسیاری از مشکلات اقتصادی، ریشه در مسائل فرهنگی دارد، بنابراین باید به زیرساخت‌های فرهنگی در همه ابعاد توجه شود.
پس از سخنرانی حجت‌‌الاسلام و المسلمین سیدرضا تقوی، حاج محسن طاهری مداح و شاعر اهل‌بیت (ع) دقایقی به ذکر مصیبت اهل‌ بیت و نوحه‌خوانی پرداخت و در نهایت مراسم با پخش صلوات خاصه امام رضا (ع) به پایان رسید.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا