صدف در دستان شماست، جوهره این وام گرانبهاست
صدف در دستان شماست، جوهره این وام گرانبهاست
پس از افتتاح حساب از طریق سرویس نشان بانک ایوا؛

صدف در دستان شماست، جوهره این وام گرانبهاست

تاریخ انتشار : 24 - 6 - 1400

بانک ملی ایران با ارائه تسهیلات و خدمات متنوع بار دیگر در کنار مردم و فعالان‌ اقتصادی جهت رونق اقتصادی کشور گام بر می‌دارد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، همزمان با سالروز تاسیس این بانک طرح «صدف» با هدف پاسخگویی مناسب جهت رفع تمامی نیازهای مالی مشتریان و تسهیل و تسریع در فرآیند خدمات اعتباری، در تمامی شعب امکان‌پذیر شد.

این طرح در قالب عقد مرابحه و بر اساس میزان ماندگاری منابع نزد بانک در قبال سپرده‌های 6 ماهه، 9 ماهه و یک ساله به هموطنان گرامی پرداخت می‌شود. از این رو تمامی اقشار جامعه و مشتریان بانک می‌توانند با سپرده‌گذاری نزد بانک باتوجه به نوع نیاز و توانمندی خود در پرداخت اقساط از تسهیلات متنوع این طرح بهره‌مند شوند.

در این طرح تمامی اقشار جامعه اعم از پزشکان، وکلا، کارگران، کارمندان، رانندگان، قضات، اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها، مهندسان، کارآفرینان، خانم‌ها و سرپرستان خانواده‌ها، مکانیک‌ها و... می‌توانند با افتتاح حساب و سپرده‌گذاری نزد بانک از تسهیلات این طرح بهره‌مند شوند.

نرخ سود تسهیلات موضوع این طرح از یک درصد تا 18 درصد و مدت بازپرداخت تسهیلات اعطایی  از 12 ماه تا 60 ماه است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه حضوری به شعب سراسر کشور و یا از طریق سرویس نشان بانک اپلیکیشن ایوا نخستین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران و سامانه‌های بانکداری الکترونیک این بانک نظیر بام به‌صورت غیرحضوری نسبت به افتتاح حساب اقدام کنند.

همچنین با سپرده‌گذاری نزد بانک ملی ایران، بعد از 6 ماه از تاریخ افتتاح حساب برای دریافت تسهیلات از طرح یاد شده به شعبه مراجعه و با توجه به شرایط و نیاز خود با انتخاب یکی از تسهیلات متنوع طرح از مزایای آن استفاده کنند.

گفتنی است در این طرح امتیاز اخذ تسهیلات، قابل انتقال به افراد درجه یک خانواده شامل پدر، مادر، فرزندان، خواهر، برادر و همسر نیز هست.

مشتریان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر برای استفاده از تسهیلات فوق می‌توانند به یکی از شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور مراجعه و یا با کارشناسان واحد ارتباط مردمی ما با خطوط ویژه تلفن 64140-021 و 66733880-021  تماس حاصل کرده و سؤالات خود را با کارشناسان این بانک در میان گذاشته و راهنمایی‌های لازم را اخذ کنند.
 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا