تقدیر از مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد به‌عنوان مدیر شایسته سال ایران
تقدیر از مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد به‌عنوان مدیر شایسته سال ایران
در روز صنعت ‌و معدن صورت گرفت؛

تقدیر از مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد به‌عنوان مدیر شایسته سال ایران

تاریخ انتشار : 11 - 4 - 1400

در اجلاس تجلیل از  مدیران شایسته ایران که به‌مناسبت روز صنعت و معدن برگزار شد، از مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، اجلاس تجلیل از مدیران شایسته ایران 1400 (توسعه کسب و کار) عصر امروز پنجشنبه 10 تیرماه با حضور ‌مدیران برتر شرکت‌های صنعتی و اقتصادی کشور در سالن همایش‌های دانشگاه الزهرا برگزار شد.

در‌ این اجلاس که به‌مناسبت‌ روز‌ صنعت و معدن برگزار شد، از دکتر محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد با اهدای نشان مدیر شایسته سال، تجلیل و تقدیر شد.

پرداخت الکترونیک سداد

لازم به‌ذکر‌ است، شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سال 1393 از سوی بانک ملی ایران، بزرگ‌ترین نهاد بانکی خاورمیانه، مأموریت یافت تا به ارائه محصولات و خدمات نوین در زمینه پرداخت الکترونیکی بپردازد.

این شرکت در این سال‌ها با بهره‌گیری از دانش و فناوری روز دنیا و ایجاد راهکارهای خلاق، توانسته‌ به‌دستاوردهای مهمی چون طراحی و اجرای کامل زیرساخت شبکه پرداخت (سوئیچ پذیرندگی و شبکه تجمیع‌) نائل شود.

همچنین شرکت پرداخت الکترونیک سداد در مقام یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی (‍‌PSP) در ایران با بهره‌گیری از ظرفیت 60 میلیون حساب فعال در بانک ملی ایران، بیش از 1700 نفر نیروی انسانی و با 37 نمایندگی شعب در سراسر کشور در حال فعالیت و خدمت رسانی به مشتریان و کاربران عزیز در صنعت پرداخت کشور است.

از سوی دیگر، این شرکت «اپلیکشین ایوا» را به‌عنوان نخستین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران راه‌اندازی کرده و در اختیار کاربران و مخاطبان خود قرار داده است تا آنها بسیاری از خدمات بانکی خود را بدون حضور در‌ شعبه بانک، به‌راحتی و کاملا ایمن انجام دهند.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا