استعلام چک صیادی بانک ملی ایران در «ایوا»
استعلام چک صیادی بانک ملی ایران در «ایوا»

استعلام چک صیادی بانک ملی ایران در «ایوا»

تاریخ انتشار : 5 - 4 - 1400

امکان استعلام چک‌های صیادی ثبت شده در سامانه پیچک در اپلیکیشن «ایوا» که توسط بانک ملی ایران طراحی شده، فراهم است.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد و به نقل از بانک ملی ایران، براساس قانون جدید چک که از ابتدای سال جاری عملیاتی شده است، صادرکنندگان و گیرندگان چک موظف‌اند اطلاعات خود و برگه چک را در سامانه صیاد ثبت کنند.

بانک ملی ایران، اپلیکیشن «ایوا» را به همین منظور معرفی کرده است، به‌طوری‌ که اکنون مشاهده وضعیت اعتباری صادرکننده چک، ثبت چک صیادی، تایید دریافت مندرجات برگه چک، انتقال چک صیادی و استعلام وضعیت چک صیادی از طریق این اپلیکیشن امکان‌پذیر است.

همچنین به‌منظور تسهیل فرآیند کسب و کار اصناف، بازاریان و مراکز پخش، گزینه استعلام چک صیادی نیز در این اپلیکیشن ایجاد شده و با ورود اطلاعاتی از قبیل شناسه صیاد و کد ملی یا شناسه ملی گیرنده چک و مبلغ چک، استعلام چک قابل انجام است.

عدم ثبت مشخصات چک در سامانه صیاد (پیچک)، مانع از نقدشوندگی آن خواهد بود، بنابراین ذی‌نفعان چک موظف‌اند پیش از انجام هر گونه معامله، مقررات مربوط به چک‌های صیادی را رعایت کنند.
 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا