تقدیر مدیرعامل سداد از ابراز همدردی شرکت‌ها و همکاران بانکی
تقدیر مدیرعامل سداد از ابراز همدردی شرکت‌ها و همکاران بانکی

تقدیر مدیرعامل سداد از ابراز همدردی شرکت‌ها و همکاران بانکی

تاریخ انتشار : 29 - 3 - 1400

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد با ارسال پیامی از تمامی کسانی که در ضایعه درگذشت مادرشان، با وی همدردی کردند، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، متن پیام دکتر محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد که خطاب به همکاران بانکی خصوصا مدیران و همکاران بانک ملی ایران، تمامی شرکت‌ها، موسسات و رسانه‌های خبری بدین شرح است:

«بدینوسیله از جنابعالی که با حضور در مراسم تشییع، تدفین و ختم و همچنین با ابراز همدردی از طریق ارسال گل، بنر و پیام تسلیت بنده را در غم فقدان مادر عزیزم همراهی نمودید و موجبات آرامش و تسکینم شده‌اید، تشکر می‌نمایم.

برای شما و خانواده محترمتان سلامتی و عافیت، عزت و موفقیت را از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

لازم به ذکر است والده دکتر محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد روز شانزدهم خردادماه دارفانی را وداع گفت و روز دوشنبه هفدهم خردادماه، در خانه ابدی خود آرام گرفت.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا