اعلام اسامی برندگان چهارمین قرعه‌کشی جشنواره فوتبالیوا
اعلام اسامی برندگان چهارمین قرعه‌کشی جشنواره فوتبالیوا

اعلام اسامی برندگان چهارمین قرعه‌کشی جشنواره فوتبالیوا

تاریخ انتشار : 26 - 3 - 1400

برندگان چهارمین قرعه‌کشی جشنواره «فوتبالیوا» که پیروزی ایران برابر عراق را درست پیش‌بینی کردند، مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، مراسم قرعه‌کشی جشنواره فوتبالیوای اپلیکیشن ایوا به‌منظور انتخاب برندگان پیش‌بینی چهارمین مسابقه تیم ملی فوتبال ایران برابر عراق در مرحله گروهی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2022 قطر برگزار شد.

این مراسم به‌صورت زنده از طریق پیج رسمی اینستاگرام شرکت پرداخت الکترونیک سداد به آدرس sadad_co@  و اپلیکیشن ایوا به آدرس Iva.app@ پخش و با حضور مهدی تکبیری رئیس هیات مدیره، منوچهر رضانیا عضو هیات مدیره و مدیران روابط عمومی و تبلیغات، نمایندگان معاونت کسب و کار و نماینده حراست شرکت پرداخت الکترونیک سداد اجرا شد.

براساس این گزارش، پیروزی ایران برابر عراق توسط 37405 نفر از کاربران اپلیکیشن ایوا به درستی پیش‌بینی و در نهایت پس از اجرای مراسم قرعه‌کشی آقایان حسن محمدی‌زاده، مجید یوسفی، حسام‌الدین داوند، محمد شریفی و احمد عرب برندگان خوش‌شانسی بودند که با حدس درست برد تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق، برنده جایزه 10 میلیون ریالی شدند.

گفتنی است، شرکت پرداخت الکترونیک سداد به آقایان «ذبیح الله‌عسگری» و «رضا رسول‌زاده»، کاربرانی که نتایج سه بازی نخست ایران در این مسابقات (مقابل هنگ‌کنگ، بحرین و کامبوج) را به درستی پیش‌بینی کرده بودند، نیز مبلغ 50 میلیون ریال (به هر نفر) اهدا کرد.

تمامی کاربران و علاقمندان می‌توانند با ارسال عدد 1 به 2000444 لینک دانلود ایوا را به‌صورت رایگان دریافت و علاوه بر بهره‌مندی از خدمات کاربردی و متنوع آن در کمپین‌های جذاب ایوا در آینده شرکت و یکی از برندگان خوش‌شانس آن باشند.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا