با «کارت هدیه» ایوا به دختران‌تان هدیه دهید
با «کارت هدیه» ایوا به دختران‌تان هدیه دهید
به‌مناسبت گرامیداشت روز ولادت حضرت معصومه (س)

با «کارت هدیه» ایوا به دختران‌تان هدیه دهید

تاریخ انتشار : 20 - 3 - 1400

اپلیکیشن ایوا، این امکان را به کاربران خود می‌دهد تا به‌صورت مجازی برای عزیزان خود کارت هدیه ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، سرویس نشان‌بانک اپلیکیشن ایوا به‌منظور سهولت و راحتی مشتریان، فرایند صدور کارت هدیه را به‌صورت یک خدمت نوین پیاده‌سازی کرده است؛ به نحوی که کاربران ایوا می‌توانند بدون نیاز به حضور در شعب بانکی، برای مراسم و مناسبت‌های مختلف کارت هدیه تهیه کنند.

کاربران ایوا با مراجعه به سرویس «کارت هدیه» یا سرویس «نشان‌بانک» در این اپلیکیشن، می‌توانند نسبت به صدور کارت هدیه مجازی برای عزیزان خود اقدام کنند.

این امکان برای کاربران ایوا فراهم شده تا طرح و متن دلخواه خود را همراه با هر قلمی که می‌پسندند انتخاب کنند و از طریق شبکه‌های اجتماعی، این هدیه را برای دوستان و نزدیکان خود ارسال کنند.

حداقل مبلغ مورد نیاز برای صدور کارت هدیه مجازی 20 هزار تومان و حداکثر 500 هزار تومان است. کاربران ایوا با توجه به ولادت حضرت معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر می‌توانند به همین مناسبت برای عزیزان خود کارت هدیه تهیه کنند.

کارت هدیه در دو قالب مجازی و فیزیکی صادر می‌شود؛ برای دریافت کارت مجازی، کاربر با کلیک کردن روی دکمه اشتراک‌گذاری می‌تواند از طریق شبکه‌های اجتماعی کارت هدیه را ارسال کند. برای دریافت فیزیک کارت نیز کاربر می‌تواند با مراجعه به یکی از مراکز خدمت بانک ملی ایران (کیوسک/VTM ) و ارائه تصویر همراه کد (QR Code) کارت هدیه خود را تحویل بگیرد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا