برندگان جشنواره «فوتبالیوا»ی اپلیکیشن ایوا مشخص شدند 
برندگان جشنواره «فوتبالیوا»ی اپلیکیشن ایوا مشخص شدند 
پس از پیش‌بینی نتیجه دو بازی ایران برابر هنگ‌کنگ و بحرین؛

برندگان جشنواره «فوتبالیوا»ی اپلیکیشن ایوا مشخص شدند 

تاریخ انتشار : 19 - 3 - 1400

برندگان جشنواره «فوتبالیوا» مربوط به پیش‌بینی مسابقات تیم ملی فوتبال ایران برابر هنگ‌کنگ و بحرین مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، مراسم قرعه‌کشی جشنواره «فوتبالیوا»ی اپلیکیشن ایوا برای انتخاب برندگان پیش‌بینی دو مسابقه نخست تیم ملی ایران برابر هنگ‌کنگ و بحرین در مرحله گروهی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2022 قطر برگزار شد.

این مراسم که به‌صورت زنده از طریق پیج رسمی اینستاگرام شرکت پرداخت الکترونیک سداد به آدرس  @sadad_co و اپلیکیشن ایوا به آدرس @Iva.app پخش شد، در حضور آقایان مهدی تکبیری رئیس هیات مدیره، منوچهر رضانیا عضو هیات مدیره، مدیران روابط عمومی و تبلیغات، نماینده معاونت کسب و کار و نماینده حراست شرکت پرداخت الکترونیک سداد برگزار شد.

برپایه این گزارش، پیروزی ایران برابر هنگ‌کنگ توسط 13303 نفر درست پیش‌بینی شده بود که پس از انجام مراسم قرعه‌کشی آقایان فرهاد بوراکی، احمد حقایق، محمود کهنی و خانم‌ها فهیمه مهمان‌نواز و مهدیه معین‌الدین به‌عنوان نفرات برنده انتخاب شدند.

همچنین برد ایران مقابل بحرین توسط 20750 کاربر اپلیکیشن ایوا درست حدس زده شده بود که پس از انجام مراسم قرعه‌کشی آقایان حسین کریم دهنوی، یحیی شمشیری و سعید هارونی و خانم‌ها معصومه یوسفی و صفیه عسکری برنده جایزه 10 میلیون ریالی این مسابقه لقب گرفتند.

گفتنی است اپلیکیشن ایوا کمپین جدید خود با عنوان جشنواره «فوتبالیوا» را با شروع بازی‌های مقدماتی تیم ملی ایران آغاز کرده تا کاربران همزمان با تماشای دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران در مسیر راهیابی به جام جهانی 2022 قطر، شانس دریافت جوایز ویژه این کمپین را هم بدست آورند.

براین اساس، کاربران اپلیکیشن ایوا می‌توانند با حمایت از تیم ملی فوتبال کشورمان، شانس خود را برای برنده شدن در کمپین «فوتبالیوا» امتحان کنند. خانواده بزرگ ایوا می‌تواند با مشخص کردن نتایج تیم ملی در مرحله مقدماتی و دعوت از دوستان به این چالش از تاریخ تا 25 خردادماه، امتیاز کسب کرده و برنده جوایز هیجان‌انگیز این کمپین باشند.

جوایز ویژه کمپین ایوا برای کاربران این اپلیکیشن شامل: مبلغ 500 میلیون ریال جایزه ویژه و قطعی، مبلغ 200 میلیون ریال جایزه نقدی و غیرنقدی به قید قرعه برای 20 نفر و اهدای کنسول‌ بازی به قید قرعه است.
کاربران ایوا با پیش‌بینی درست هر مسابقه (برد، باخت و یا مساوی) 5 امتیاز، پیش‌بینی درست تعداد گل زده هر دو تیم‌ 10 امتیاز و هر دعوت از دوستان به نصب ایوا 10 امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی کمپین دریافت می‌کنند.
پس از پایان هر مسابقه هم به قید قرعه به پنج نفر از شرکت‌کنندگانی که فقط نتیجه بازی را درست تشخیص داده‌ باشند، مبلغ 10 میلیون ریال وجه نقد یا بازی فیفا 2021 (با حق انتخاب برای شخص برنده) اهدا خواهد شد.

همچنین جایزه 500 میلیون ریالی به‌صورت قطعی و بدون قرعه‌کشی بین کاربرانی که 4 بازی تیم ملی را به لحاظ نتیجه و تعداد گل زده توسط هر دو تیم‌ درست پیش‌بینی کرده باشند، تقسیم می‌شود.

در پایان مسابقات نیز تمامی شرکت‌کنندگان با کسب حداقل 5 امتیاز (از طریق پیش‌بینی درست نتایج مسابقات یا دعوت از دوستان به نصب اپلیکیشن ایوا) وارد قرعه‌کشی برای دریافت دستگاه کنسول‌بازی می‌شوند که با کسب امتیاز بیشتر، شانس برنده شدن در جایزه قرعه‌کشی بیشتر خواهد شد.

کاربران می‌توانند برای دانلود اپلیکیشن ایوا عدد 1 را به 2000444 بفرستند تا لینک دانلود رایگان برای آنها ارسال شود.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا