آغاز کمپین «فوتبالیوا»ی اپلیکیشن ایوا
آغاز کمپین «فوتبالیوا»ی اپلیکیشن ایوا
در هیجان‌های دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران شریک باشید؛

آغاز کمپین «فوتبالیوا»ی اپلیکیشن ایوا

تاریخ انتشار : 10 - 3 - 1400

اپلیکیشن ایوا کمپین جدید خود با عنوان «فوتبالیوا» را آغاز کرده تا کاربران همزمان با تماشای دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران در مسیر راهیابی به جام جهانی 2022 قطر، شانس دریافت جوایز ویژه این کمپین را هم بدست آورند.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، کاربران اپلیکیشن ایوا می‌توانند ضمن حمایت از تیم ملی فوتبال کشورمان، شانس خود را برای برنده شدن در کمپین «فوتبالیوا» امتحان کنند. 

خانواده بزرگ ایوا می‌تواند با مشخص کردن نتایج تیم ملی در مرحله مقدماتی و دعوت از دوستان به این چالش از تاریخ 10 الی 25 خردادماه، امتیاز کسب کرده و برنده جوایز هیجان‌انگیز این کمپین باشند.

جوایز ویژه کمپین ایوا برای کاربران این اپلیکیشن شامل: مبلغ 500 میلیون ریال جایزه ویژه و قطعی، مبلغ 200 میلیون ریال جایزه نقدی و غیرنقدی به قید قرعه برای 20 نفر و اهدای کنسول‌ بازی به قید قرعه است.

کاربران ایوا با پیش‌بینی درست هر مسابقه (برد، باخت و یا مساوی) 5 امتیاز، پیش‌بینی درست تعداد گل زده هر دو تیم‌ 10 امتیاز و هر دعوت از دوستان به نصب ایوا 10 امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی کمپین دریافت می‌کنند.

در پس از پایان هر مسابقه هم به قید قرعه به پنج نفر از شرکت‌کنندگانی که فقط نتیجه بازی را درست تشخیص داده‌ باشند، مبلغ 10 میلیون ریال وجه نقد یا بازی فیفا 2021 (با حق انتخاب برای شخص برنده) اهدا خواهد شد.

همچنین جایزه 500 میلیون ریالی به‌صورت قطعی و بدون قرعه‌کشی بین کاربرانی که 4 بازی تیم ملی را به لحاظ نتیجه و تعداد گل زده توسط هر دو تیم‌ درست پیش‌بینی کرده باشند، تقسیم می‌شود.

در پایان مسابقات نیز تمامی شرکت‌کنندگان با کسب حداقل 5 امتیاز (از طریق پیش‌بینی درست نتایج مسابقات یا دعوت از دوستان به نصب اپلیکیشن ایوا) وارد قرعه‌کشی برای دریافت دستگاه کنسول‌بازی می‌شوند که با کسب امتیاز بیشتر، شانس  برنده شدن در جایزه قرعه‌کشی بیشتر خواهد شد.

گفتنی است برنامه بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی 2022 قطر به شرح زیر است:

پنجشنبه 13 خردادماه سال 1400

* ایران هنگ کنگ، ساعت 19

* بحرین کامبوج، ساعت 21

دوشنبه 17 خردادماه سال 1400

* عراق کامبوج، ساعت 19

* ایران بحرین، ساعت 21

جمعه 21 خردادماه سال 1400

* ایران کامبوج، ساعت 19

* هنگ کنگ عراق، ساعت 21

سه‌شنبه 25 خردادماه سال 1400

* ایران عراق، ساعت 19

* هنگ کنگ بحرین، ساعت 21

کاربران می‌توانند برای دانلود اپلیکیشن ایوا عدد 1 را به 2000444 لینک دانلود رایگان برای ایشان ارسال شود.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا