«فطریه» خود را با ایوا پرداخت کنید
«فطریه» خود را با ایوا پرداخت کنید

«فطریه» خود را با ایوا پرداخت کنید

تاریخ انتشار : 22 - 2 - 1400

کاربران اپلیکیشن ایوا می‌توانند همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر، زکات فطریه خود را از طریق سرویس «فطریه» در این اپلیکیشن پرداخت کنند.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، سرویس «فطریه» اپلیکیشن ایوا با فرا رسیدن عید سعید فطر و پایان ماه مبارک رمضان همچنین حلول ماه شوال، به‌صورت موقت در صفحه اول این اپلیکیشن بارگذاری شده است.

این سرویس که همواره در دسترس عموم کاربران اپلیکیشن ایوا قرار دارد، به آنها این امکان را می‌دهد تا زکات فطریه‌ خود را به‌راحتی و  به‌صورت آنلاین پرداخت کنند.

درحال حاضر در این سرویس، امکان واریز وجوه زکات فطریه به دو موسسه خیریه کهریزک و همچنین موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک وجود دارد.

کاربران ایوا می‌توانند علاوه بر پرداخت فطریه خود با نیت فطریه عام، فطریه سادات و کفاره، می‌توانند زکات فطریه خود را برای صرف هزینه دارو و درمان کودکان محک نیز واریز کنند.

علاقمندان می‌توانند به منظور دانلود رایگان و نصب اپلیکیشن ایوا عدد 1 را به 2000444 ارسال کنند.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا