رئیس هیات مدیره خانه سینما با مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد دیدار کرد
رئیس هیات مدیره خانه سینما با مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد دیدار کرد

رئیس هیات مدیره خانه سینما با مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد دیدار کرد

تاریخ انتشار : 24 - 1 - 1400

رئیس هیات مدیره خانه سینما، در دیدار با مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد تاکید کرد: تلفیق برخی خدمات این شرکت با همراهی هنر سینما خدمت بزرگی به نسل آینده کشور خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، «محمدعلی نجفی» کارگردان سینما و تلویزیون و رئیس هیات مدیره خانه سینما با حضور در شرکت پرداخت الکترونیک سداد، با «محمدعلی محمودزاده» مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

نجفی در این دیدار با اشاره به اینکه اگر تنها یک قدم در مسیر آگاهی فرهنگی برداریم، بزرگ‌ترین خدمت را برای جامعه انجام داده‌ایم، یادآور شد: مشکل اصلی جامعه امروز ما، اختلاف طبقاتی فرهنگی است، نه اختلاف طبقاتی اقتصادی.

وی اضافه کرد: تمام هنرها ریشه در سنت دارد، از ذهنی‌ترین آنها یعنی موسیقی تا عینی‌ترین‌ آنها یعنی تئاتر. اما سینما بین هنرها، تنها هنری است که مولود مدرنیته است؛ یعنی هنر مرکب است.

رئیس هیات مدیره خانه سینما خطاب به مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد تاکید کرد: شما با توجه به پروژه‌هایی که اجرا کرده‌اید، از جمله تمبر دیجیتالی و گواهی امضای الکترونیکی، دست روی چیزی گذاشته‌اید که مولود این حرکت است؛ یعنی فرآیندها را از قالب مکانیک به دیجیتال تبدیل کرده‌اید.

نجفی همچنین گفت: اتفاقات ارزشمندی که در شرکت پرداخت الکترونیک سداد رخ داده، را می‌توان به هنر سینما که حالا دیگر نامش هنر تصویر است، پیوند زد و آنها را در قالب ساخت فیلم‌های داستانی، سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های مستند آموزشی ارائه داد که این مساله، بزرگ‌ترین خدمت به نسل آینده کشور خواهد بود.

در این نشست محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد هم با تشریح فعالیت‌های فرهنگی صورت گرفته در این شرکت اعلام کرد که یکی از دغدغه‌های اصلی‌اش، توجه ویژه به مسائل فرهنگی است.

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد همچنین ابراز امیدواری کرد این شرکت در کنار پیشرفت‌هایی که در حوزه پولی و بانکی کشور رقم خواهد زد، بتواند نقش مهمی در فرهنگ‌سازی در کشور نیز ایفا کند.

در پایان این نشست، «محمدعلی نجفی» کارگردان سینما و تلویزیون و رئیس هیات مدیره خانه سینما به رسم یادبود کتاب مجموعه آثار «ساموئل خاچیکیان» را امضا و به «محمدعلی محمودزاده» مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد اهدا کرد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا