وزیر اقتصاد از مدیرعامل بانک ملی ایران تقدیر کرد
وزیر اقتصاد از مدیرعامل بانک ملی ایران تقدیر کرد
به دلیل کسب رتبه برتر در ارزیابی تحول و استقرار بانکداری دیجیتال؛

وزیر اقتصاد از مدیرعامل بانک ملی ایران تقدیر کرد

تاریخ انتشار : 18 - 1 - 1400

وزیر اقتصاد از مدیرعامل بانک ملی ایران به دلیل کسب رتبه برتر در ارزیابی تحول و استقرار بانکداری دیجیتال در این بانک، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد و به نقل از بانک ملی ایران، دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، با اهدای لوحی به محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی ایران، اعلام کرد که این بانک طی سال 1399 در همگامی با تحول دیجیتال و تهیه نقشه راه استقرار بانکداری دیجیتال، توانسته با استفاده از قابلیت‌های نیروی انسانی و ظرفیت‌های فناورانه، رتبه برتر را در ارزیابی‌های این وزارتخانه میان بانک‌های دولتی و خصوصی شده کسب کند.

در این لوح که طی جلسه شورای مدیران وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان‌های تابعه توسط دکتر فرهاد دژپسند به محمدرضا حسین‌زاده اعطا شد، آمده است: بانک‌ها در اقتصاد هوشمند نقش موثر و ویژه‌ای در هموارسازی مسیر رشد و توسعه اقتصادی دارند، به گونه‌ای که با گذار از دیدگاه «محصول‌گرا» به «مشتری‌گرا و خدمت‌‍محور» و ایجاد تحول و نوآوری در لایه‌های مختلف کسب و کار می‌توانند تامین‌کننده نیازها و انتظارات فعالان اقتصادی و مشتریان از طریق بهبود تجربه مشتری باشند.

وزیر اقتصاد تاکید کرده است که این فرایند مستلزم تطبیق باور، رفتار، منابع و ساختارها با نیازهای متغیر و متفاوت کسب و کارها و مشتریان از یک طرف و بهبود مستمر در فرایندها با بهره‌گیری از سایر بازیگران اکوسیستم جدید است که خود منجر به ایجاد بانک چابک‌تر با بهره‌وری بالاتر و هزینه عملیاتی کمتر خواهد شد.

گفتنی است بانک ملی ایران طی سال‌های اخیر با سرمایه‌گذاری و تلاش‌های گسترده در حوزه بانکداری الکترونیکی و دیجیتال، طی چهار رویداد «ملی شو» تعداد قابل توجهی از محصولات پیشرو و موثر خود در این حوزه‌ها را رونمایی و عملیاتی کرده است.

اپلیکیشن‌های ایوا، بام، بله، نشان بانک، نشان پرداخت، شصت، زرنشان، بانک آفیسر، سکوک، ملی فاند، باجه آنلاین، دستگاه‌های خودگردان، BTM، VTM، Cashless  و ... و نیز شعب ملی پلاس بخشی از محصولات بانک ملی ایران در حوزه بانکداری دیجیتال هستند.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا