پیام مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد به‌مناسبت نوروز سال 1400
پیام مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد به‌مناسبت نوروز سال 1400

پیام مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد به‌مناسبت نوروز سال 1400

تاریخ انتشار : 30 - 12 - 1399

این هنر طبیعت است که هر پایان را سرآغازی است.

بهار آغاز شکفتن‌ها و روییدن‌ها، آشتی باران و آفتاب و ترنم آواز قناری بر شاخه‌های نوجوان و عریان باغچه است.

بهار گرمای مطبوع لبخند خالق مهربانِ بی‌دریغ است بر قلب خواب زده زمین.

بهار لطیف‌ترین لطف‌های پروردگار بی‌همتاست.

با توفیق حضرت حق و تلاش بی‌وقفه شما همکاران گرانمایه، در سالی که گذشت توانستیم خدمتی دیگر از خدمات دیجیتال بانک ملی ایران را با توسعه «اپلیکیشن ایوا» و افزودن سرویس «نشان بانک» به سایر خدمات ارزنده این نرم‌افزار پرداختی، به مشتریان عزیز عرضه نماییم.

تلاش ما بر این است که با راه‌اندازی نخستین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران و ارائه خدماتی بی‌نظیر به همراه شیوه‌های پرداخت متنوع، کسب و کار پذیرندگان ارزشمند سداد و کاربران گرامی، پشت هیچ مرزی متوقف نشود.

پروردگار بزرگ را شاکریم که با توجه به دشواری‌های اقتصادی و بحران‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا در سال گذشته، یاری‌مان کرد تا با استواری تمام بتوانیم تجربه حضوری امن در شعبه دیجیتال بانک ملی ایران را برای کاربران خود و مشتریان بانک ملی ایران فراهم کنیم.

برآنیم تا با ورود به قرن جدید، با بهره‌گیری از تمام توان، تخصص و نوآوری در عرصه تامین سرویس‌های پرداخت قدم به میدان بگذاریم.

امید است همچون گذشته، برای تحقق این بهار سازمانی در کنار هم برای پیشرفت شبکه پرداخت یکپارچه سداد که نویدبخش تحولی شگرف در روال های مالی پذیرندگان است در مسیری هموار و رو به جلو حرکت کنیم.

 

 

بهارتان شکوفه باران

محمدعلی محمودزاده

نوروز 1400

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا