مشکلات سهامداران سهام عدالت برای دریافت کارت اعتباری چگونه حل می‌شود؟
مشکلات سهامداران سهام عدالت برای دریافت کارت اعتباری چگونه حل می‌شود؟
مدیرعامل شرکت سداد در گفتگو با شبکه خبر مطرح کرد؛

مشکلات سهامداران سهام عدالت برای دریافت کارت اعتباری چگونه حل می‌شود؟

تاریخ انتشار : 23 - 12 - 1399

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد اعلام کرد «نشان اعتباری» پروژه بزرگی بوده که در سطح دستگاه‌های مختلف دولتی تعریف و در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، محمدعلی محمودزاده، مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد در گفتگوی زنده با شبکه خبر که با موضوع مشکلات ثبت‌نام کارت اعتباری سهام عدالت (نشان اعتباری) از شبکه 6 سیما پخش شد، گفت: پس از مرتفع شدن برخی از مشکلات، اخیرا برای سه هزار نفر دیگر از متقاضیان، کارت اعتباری سهام عدالت صادر شده است و این افراد موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند.

وی افزود: زیرساختی که در بانک ملی ایران شکل گرفته به‌منظور اعطای تسهیلات اعتباری با توثیق سهام عدالت است. این زیرساخت برای نخستین‌بار در کشور با ترکیبی از سرویس‌های سازمان‌های مختلف در قالب شعبه دیجیتال بانک ملی ایران (نشان بانک ایوا) ارائه می‌شود.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد با اشاره به اینکه پس از رفع برخی اشکالات سیستمی، اخیرا برای سه هزار نفر از متقاضیان، این کارت‌های اعتباری صادر شده، افزود: تمامی فرآیند مربوط به اعطای تسهیلات به‌صورت کاملا الکترونیکی و غیر حضوری و بی‌نیاز به حضور متقاضی در شعبه بانک انجام می‌گیرد.

به گفته وی، این زیرساخت براساس ترکیبی از سرویس‌های بانک ملی ایران، سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان ثبت احوال، اداره کل ثبت شرکت‌ها، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایجاد شده است.

محمودزاده با بیان اینکه «نشان اعتباری» پروژه بزرگی است که در سطح دستگاه‌های مختلف دولتی تعریف شده و در حال اجرا است، یادآور شد: این پروژه به تازگی کلید خورده و مسلما رفته‌رفته مشکلات کمتری هم خواهد داشت.

وی در پاسخ به اینکه متقاضی برای دریافت کارت اعتباری چه وثیقه‌ای باید بدهد؟ تاکید کرد: وثیقه همان سهام عدالت فرد است. با توجه به سرویس‌هایی که از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت می‌کنیم، سهام عدالت متقاضیان استعلام می‌شود و مطابق قیمت‌گذاری نرخ روز سهام تا 50 درصد ارزش سهام عدالت شخص به وی اعتبار داده می‌شود.

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد همچنین گفت: کسانی‌که متقاضی دریافت این سرویس هستند، باید استانداردهای تعریف شده آن را رعایت کنند که از جمله این شرایط دارا بودن گوشی هوشمند و مالکیت سیم‌کارت به نام متقاضی است. همچنین لازم است که متقاضیان، در بانک ملی ایران صاحب حساب باشند که این فرآیند نیز از طریق نشان بانک اپلیکیشن ایوا به‌صورت کاملا الکترونیکی قابل اجرا است.

لازم به یادآوری است، فرآیند صدور نشان اعتباری از مردادماه سال جاری آغاز شده و در طول این مدت برای 70 هزار نفر از متقاضیان با توثیق سهام عدالت آنها کارت اعتباری صادر شده است.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا