برنده چهارم خودروی برلیانس جشنواره «رفاه ملی» مشخص شد
برنده چهارم خودروی برلیانس جشنواره «رفاه ملی» مشخص شد
در شب مبعث حضرت محمد (ص)؛

برنده چهارم خودروی برلیانس جشنواره «رفاه ملی» مشخص شد

تاریخ انتشار : 20 - 12 - 1399

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی خانم «فاطمه نیکدل» به عنوان چهارمین برنده خودروی برلیانس جشنواره «رفاه ملی»، انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، مراسم قرعه‌کشی چهارمین خودروی برلیانس جشنواره «رفاه ملی» عصر امروز چهارشنبه 20 اسفندماه و در شب مبعث حضرت محمد (ص)، در محل فروشگاه لوتوس رفاه و با حضور نمایندگان بانک ملی ایران، فروشگاه زنجیره‌ای رفاه و شرکت پرداخت الکترونیک سداد برگزار شد.

در این مراسم که به‌صورت زنده از صفحه اینستاگرام فروشگاه رفاه و صفحه اینستاگرام شرکت سداد پخش شد، خانم «فاطمه نیکدل» از استان خراسان شمالی به‌عنوان برنده خوش‌شانس چهارمین خودروی برلیانس انتخاب و معرفی شد. 

این قرعه‌کشی میان مشتریانی که از فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه خرید کرده و با کارت‌های بانک ملی و از پوزهای (کارت‌خوان) شرکت سداد مبلغ خرید خود را پرداخت کرده بودند، برگزار می‌شود.

در 3 هفته گذشته «محمود بوالحسنی» از استان لرستان، «مرجان شاطرپور» از استان اصفهان و «سیاوش عزت‌نقلی» از استان خراسان شمالی برندگان خودروی برلیانس جشنواره «رفاه ملی» شده بودند.

گفتنی است طبق تفاهم‌نامه بانک ملی ایران، فروشگاه زنجیره‌ای رفاه و شرکت پرداخت الکترونیک سداد، جشنواره «رفاه ملی» از تاریخ 12 بهمن‌ماه سال جاری آغاز و تا 12 فرودین‌ماه سال 1400 ادامه خواهد داشت.

در این جشنواره، هر هفته یک خودروی برلیسانس به قید قرعه به کسانیکه از فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در سراسر کشور خرید کرده و با کارت‌های بانک ملی از دستگاه‌های پوز (کارت‌خوان) سداد هزینه خرید خود را پرداخت کنند، هدیه می‌شود.
 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا