مشاور فرهنگی – اقتصادی مدیرعامل سداد منصوب شد
مشاور فرهنگی – اقتصادی مدیرعامل سداد منصوب شد

مشاور فرهنگی – اقتصادی مدیرعامل سداد منصوب شد

تاریخ انتشار : 20 - 12 - 1399

حجت‌الاسلام و المسلمین «سیدمحمدحسین رسولی محلاتی» استاد حوزه و دانشگاه به‌عنوان مشاور فرهنگی-اقتصادی مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، به‌منظور توسعه و ترویج اخلاق حرفه‌ای مبتنی بر اصول اسلامی، فرهنگی و اقتصادی در شرکت پرداخت الکترونیک سداد، یک روحانی شناخته شده به‌عنوان مشاور فرهنگی-اقتصادی مدیرعامل این شرکت منصوب شد.
رسولی محلاتی، کارشناسی خود را در رشته علوم و معارف اسلامی، کارشناسی ارشد را در رشته ویژگی‌های تصویر رسانه‌ای از نظر فقهی و دکترای تخصصی‌ را در رشته علوم قرآن و حدیث گذرانده است. وی همچنین در حوزه‌های علمیه قم و تهران از سال 1378 تا کنون، در حال تحصیل درس خارج فقه و اصول است. 
مشاور فرهنگی-اقتصادی مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد صاحب کرسی تدریس در دانشگاه امام صادق (ع)، حوزه علمیه مجد، دانشگاه علوم قرآنی و دانشکده هنر و علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی بوده و حدود 15 رساله، مقاله علمی، فرهنگی و اقتصادی را تدوین کرده و یا در دست تدوین دارد. وی همچنین به زبان‌های انگلیسی و عربی نیز مسلط است.
از جمله فعالیت‌های بین‌المللی وی می‌توان به همکاری تبلیغاتی با نمایندگی ولی فقیه در آسیا و اقیانوسیه وکشور مالزی و فعالیت تبلیغاتی و فرهنگی در کشورهایی مانند آلمان، کانادا، مالزی و رومانی و ... و شهرهای مختلف کشورمان اشاره کرد.
لازم به‌ذکر است، مشاور فرهنگی-اقتصادی مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد، فرزند مرحوم آیت‌الله سیدهاشم رسولی محلاتی مسئول وجوهات و مسائل شرعی دفتر معظم انقلاب است که در 19 دی‌ماه سال 1398 دارفانی را وداع گفت.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا