معاون فناوری اطلاعات بانک ملی ایران از شرکت سداد تقدیر کرد
معاون فناوری اطلاعات بانک ملی ایران از شرکت سداد تقدیر کرد
در راستای انتخاب «نشان‌بانک» اپلیکیشن ایوا در چهارمین رویداد «ملی شو»؛

معاون فناوری اطلاعات بانک ملی ایران از شرکت سداد تقدیر کرد

تاریخ انتشار : 18 - 12 - 1399

معاون فناوری اطلاعات بانک ملی ایران بعد از برگزیده شده «نشان‌بانک» اپلیکیشن ایوا در چهارمین رویداد «ملی شو» به عنوان محصول برتر مجموعه شرکت‌های این بانک، از مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، چهارمین رویداد «ملی شو» با حضور جمعی از مقامات عالی‌رتبه اقتصادی کشور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران، چهارم اسفندماه در سالن فردوسی بانک ملی ایران برگزار شد که شرکت‌های زیرمجموعه این بانک خصوصا شرکت پرداخت الکترونیک سداد، به معرفی و نمایش محصولات نوین، خلاقانه و متنوع خود پرداختند.

در چهارمین رویداد «ملی شو» نشان بانک اپلیکیشن ایوا (نخستین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران) به‌عنوان محصول برگزیده انتخاب و به سبد متنوع محصولات دیجیتال و الکترونیکی بانک ملی ایران افزوده شد. علاوه بر نشان بانک، سرویس‌های نشان اعتباری، نشان پرداخت، گواهی امضاء و زر نشان که از محصولات شرکت پرداخت الکترونیک سداد هستند، نیز در این رویداد معرفی شدند.

در این راستا، مسعود خاتونی، معاون فناوری اطلاعات و عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با اهدای تقدیرنامه از مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد که خالق این محصول خلاقانه است، قدردانی کرد که متن این تقدیرنامه را در زیر می‌خوانید:

«چهارم اسفندماه 1399 نیز به‌عنوان برگی زرین در دفتر قطور تاریخ بانک ملی ایران به مبارکی ثبت و ضبط شد.

به لطف خداوند متعال و با همت و تلاش‌های بی‌وقفه واحدهای بانک ملی ایران و پیمانکاران اثرگذار، چهارمین رویداد «ملی‌شو» با حضور جمعی از مقامات عالی‌رتبه اقتصادی کشور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سایر مهمانان برگزار و محصولات نوین دیگری به سبد متنوع محصولات دیجیتال و الکترونیک بانک ملی ایران افزوده شد.

بازخوردهای ملی شو در چند سال اخیر و محصولاتی که در این رویداد ارائه می‌گردد، ضمن رضایتمندی عمومی، موجب شده تا سطح انتظارات جامعه از بانک بالا رفته و لذا مسئولیت ما در ادامه مسیر بیش از پیش سنگین‌تر خواهد بود.

بنابر این، تلاش در مسیر پیشرفت و ترقی محصولات و خدمات متنوع این بانک به اینجا ختم نمی‌شود و لازم است که با همت و تلاش مضاعف، حرکت پرشتاب این قطار توسعه محور، همچنان ادامه پیدا کند.

 لذا، از آنجا که کسب این موفقیت و افتخارات، بدون تلاش دلسوزانه و مجدانه میسر نمی‌شد، وظیفه می‌دانم که صمیمانه از جنابعالی و تمامی همکاران گرانقدرتان که در به ثمر نشاندن این رویداد مهم نقش بسزایی داشته‌اید، تشکر و قدردانی نمایم.»

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا