سداد برند شایسته‌ سال 99 شد
سداد برند شایسته‌ سال 99 شد
از سوی دبیرخانه اجلاس سراسری تجلیل از برندهای شایسته سال؛

سداد برند شایسته‌ سال 99 شد

تاریخ انتشار : 18 - 12 - 1399

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در میان برندهای مختلف و متعدد صاحبان صنایع، خدمات و تولید، به عنوان یکی از برندهای معتبر و شایسته ملی در سطح کشور انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، از سوی دبیرخانه اجلاس سراسری تجلیل از برندهای شایسته سال 1399، شرکت پرداخت الکترونیک سداد به‌عنوان برند برتر در حوزه ارائه خدمات پرداخت الکترونیکی شناخته و معرفی شد.

این مراسم عصر روز یکشنبه با حضور صاحبان برندهای معتبر و شناخته‌شده‌ فعال در عرصه‌های متنوع تولیدی و خدماتی در سالن اصلی مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه الزهرا برگزار شد.

در میان شرکت‌های منتخب، اسامی شرکت‌های بزرگی همچون صنایع ملی مس ایران، ایران خودرو دیزل، آلیش‌گاز و ... به چشم می‌خورد.

در این مراسم، پرداخت الکترونیک سداد نیز به عنوان یکی از شرکت‌های برتر در حوزه پرداخت الکترونیکی طی سال جاری معرفی شد و با اهدای تندیس، لوح زرین اجلاس و همچنین اعطای گواهی‌نامه‌های بین‌المللی از این شرکت، قدردانی به عمل آمد.

علاوه بر معرفی برندهای برتر سال، هدف دیگر از برگزاری این اجلاس، حمایت از تولیدکنندگانی بود که با تا‌ب‌آوری در مقابل چالش‌های اقتصادی سال‌های اخیر، با اتکا به ظرفیت‌های داخلی و اتخاذ سیاست‌های استراتژیک به عنوان حماسه‌آفرینان عرصه تولید و صنعت کشور از آنها یاد می‌شود؛ چرا که حمایت از تولیدکنندگان منجر به جهش تولید شده و این جهش در سایه‌ مدیریت برند تحقق می‌یابد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا