محمودزاده: به موفقیت تیم دوومیدانی سداد امیدوارم/ توکلی: با حمایت سداد روی سکو می‌رویم 
محمودزاده: به موفقیت تیم دوومیدانی سداد امیدوارم/ توکلی: با حمایت سداد روی سکو می‌رویم 
در نشست خبری مطرح شد؛

محمودزاده: به موفقیت تیم دوومیدانی سداد امیدوارم/ توکلی: با حمایت سداد روی سکو می‌رویم 

تاریخ انتشار : 9 - 12 - 1399

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد با اشاره به اینکه با تمام توان از تیم دوومیدانی سداد حمایت می‌کند، گفت: به موفقیت تیم دوومیدانی سداد در مسابقات لیگ کشور امیدوار هستم.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، نشست خبری مشترک دکتر محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد، سپیده توکلی نیک سرمربی تیم دو و میدانی بانوان سداد ظهر امروز (شنبه 9 اسفندماه) با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

محمودزاده در ابتدای این نشست با اشاره به اینکه حضور در لیگ دوومیدانی بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی شرکت بوده و امیدوار است این همکاری سالیان سال ادامه داشته باشد، اظهار کرد: زمانی‌که مطلع شدیم این تیم با نفرات جوان و آینده‌دارش نیاز به حمایت دارد، طبق همان مسئولیت اجتماعی شرکت، وارد میدان شدیم.

وی با ابراز امیدواری نسبت به موفقیت این تیم در رقابتهای پیش‌رو، ادامه داد: متاسفانه این تیم با تمام استعدادهایی که داشت، حمایت نشده بود اما مطمئنا شرکت سداد هرآنچه در توان دارد، برای حمایت از این تیم به‌کار خواهد بست.

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد در پاسخ به این پرسش که شرکت سرداد تنها از دوومیدانی حمایت می‌کند یا احتمال حمایت از تیم‌های دیگر ورزشی هم وجود دارد؟، افزود: همه چیز بستگی به تجربه نخست دارد که ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. ما یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت پرداخت هستیم، اما اینکه بخواهیم همه کارها را خودمان انجام دهیم، قطعا امکان پذیر نیست؛ بنابراین می‌خواهیم دیگران را هم تشویق و ترغیب کنیم.

در ادامه سپیده توکلی نیک سرمربی تیم دوومیدانی بانوان سداد نیز تصریح کرد: متاسفانه امسال تیم دانشگاه آزاد به‌خاطر مشکلات مالی که داشت، نتوانست تیم‌داری کند و ما برای اینکه تیم حفظ شود با سداد همکاری کردیم. 5 سال در لیگ بانوان قهرمان شدیم و امسال هم برای ششمین بار تلاش می‌کنیم که روی سکو برویم.

وی با بیان اینکه تیم‌ها به خاطر مشکلات مالی دست شان بسته است، افزود: تابستان امسال با تیم دانشگاه آزاد در لیگ قهرمان شدیم به علت اینکه در پایان سال هستیم، دیگر بودجه وجود نداشت و بدون عقد قرارداد، تنها می‌خواستند هزینه‌ها را بدهند اما دوست نداشتم دونده‌ها رایگان در مسابقات شرکت کنند. به همین دلیل سراغ با مدیران شرکت سداد به توافق رسیدیم که امیدوارم سال بعد هم این شرکت در کنارمان باشد و تیم‌مان حمایت کند.

قهرمان پیشین دوومیدانی ایران با اشاره به شرایط این تیم، خاطرنشان کرد: بدنه اصلی تیم از نوجوانان و جوانان رکورددار هستند و تلاش می‌کنیم سال آینده با قدرت بیشتری در مسابقات لیگ شرکت کنیم. 

وی با بیان اینکه پلیمر و سپاهان ورزشکاران خوبی را در اختیار دارند، اما هیچ چیز هنوز مشخص نیست و هر سه تیم رقابت نزدیکی را با هم خواهند داشت، در مورد اینکه احتمال دارد خودش دوباره در مسابقات شرکت کند، تاکید کرد: تصمیم خداحافظی من 100 درصدی بوده و خوشحالم که به شکل دیگری در دوومیدانی هستیم. امروز در کمیته بانوان فدراسیون هم حضور دارم و تصمیم ندارم دیگر در رقابتهای ورزشی، به‌عنوان ورزشکار فعالیت کنم.

توکلی در پایان گفت: از سال گذشته، سقف قراردادها بالاتر رفته و ما هم سعی کردیم بودجه ‌ان را دو برابر کنیم. امسال قراردادهای ما پاداشی است و براساس ورزشکاران رتبه حقوق دریافت خواهند کرد.

برگزاری مراسم رونمایی از پیراهن تیم دوومیدانی بانوان سداد

مراسم رونمایی از پیراهن تیم دوومیدانی بانوان سداد با حضور مدیرعامل شرکت، سرمربی، کادرفنی و دوومیدانی‌کاران این تیم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، اعضای تیم دو و میدانی بانوان سداد صبح امروز (شنبه 9 اسفندماه) با حضور در ساختمان مرکزی شرکت با دکتر محمدعلی محمودزاده، مدیر عامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد دیدار کردند.

محمودزاده در این دیدار که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، گفت: تیم دوومیدانی بانوان سداد با محوریت عمل به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت پرداخت الکترونیک سداد تشکیل شده و امید است با تلاش و پشتکار اعضای کادر فنی تیم که از قهرمانان ایران و آسیا بوده‌اند، نتایج شایسته‌ا‌ی با نام شرکت پرداخت الکترونیک سداد در رقابتهای قهرمانی کشور رقم بخورد.

وی افزود: با روحیه‌ای که اکنون در بین اعضای تیم وجود دارد، احتمال موفقیت تیم بسیار بالا است و امیدواریم تلاش و موفقیت شما انگیزه‌ای برای بانوان ورزشکارمان در سایر کشور عزیزمان باشد.

در ادامه این نشست سپیده توکلی در مورد قراردادها بانوان دوومیدانی کار کشور اظهار کرد: از سال گذشته، سقف قراردادها بالاتر رفته و ما هم سعی کردیم بودجه‌مان را دو برابر کنیم. امسال قراردادهای ما پاداشی است و براساس عملکرد و نتیجه نهایی ورزشکاران، میزان دریافتی آنها مشخص می‌شود. 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا