نخستین خودروی برلیانس «جشنواره رفاه ملی» به برنده خوش‌شانس تحویل داده شد
نخستین خودروی برلیانس «جشنواره رفاه ملی» به برنده خوش‌شانس تحویل داده شد

نخستین خودروی برلیانس «جشنواره رفاه ملی» به برنده خوش‌شانس تحویل داده شد

تاریخ انتشار : 7 - 12 - 1399

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، آقای «محمود بوالحسنی» نخستین برنده خوش‌شانس جشنواره «رفاه ملی»،‌ امروز (پنجشنبه 7 اسفندماه) طی مراسمی یک دستگاه خودرو برلیانس خود را دریافت کرد.

وی در گفتگویی ضمن تشکر از بانک ملی ایران، شرکت پرداخت الکترونیک سداد و فروشگاه رفاه حکایت جذابی از برنده شدن خود، در این جشنواره بزرگ را روایت کرد.

آقای بوالحسنی که اهل استان لرستان است، می‌گوید که خودروی پژو 405 مدل 90 خود را بدلیل برخی نقش‌های فنی و مکانیکی به تعمیرگاه برده بود که خبر برنده شدنش را طی تماسی به وی اعلام کرده‌اند.

این برنده خوش‌ شانس جشنواره رفاه ملی ادامه داد: ابتدا فکر کردم که "سرکاری" است؛ اما با تماس مجدد و اعلام اینکه بر روی آنتن زنده هستیم و تشویق حضار، برنده شدنم در این جشنواره برایم مسجل شد.

آقای بوالحسنی می‌گوید: خودروی‌ام چند سالی بود که فرسوده شده بود و مدام از این تعمیرگاه به آن تعمیرگاه در رفت و آمد بودم که لطف خدا شامل حال ما شد و برنده جشنواره جذاب رفاه ملی شدم.

بنابراین گزارش، مراسم قرعه‌کشی نخستین خودروی برلیانس جشنواره «رفاه ملی» پنجشنبه هفته گذشته 29 بهمن‌ماه در محل فروشگاه لوتوس رفاه و با حضور نمایندگان بانک ملی ایران، فروشگاه زنجیره‌ای رفاه و شرکت پرداخت الکترونیک سداد برگزار شد.

این قرعه کشی میان بیش از 270 هزار نفری که از 12 بهمن‌ماه تا پایان روز 29 بهمن‌ماه از فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه خرید کرده و با کارت‌های بانک ملی و از پوزهای (کارت‌خوان) شرکت پرداخت الکترونیک سداد مبلغ خرید خود را پرداخت کرده بودند، برگزار شد.

طبق تفاهم‌نامه بانک ملی ایران، فروشگاه زنجیره‌ای رفاه و شرکت پرداخت الکترونیک سداد، جشنواره «رفاه ملی» از تاریخ 12 بهمن‌ماه سال جاری آغاز و تا 12 فرودین‌ماه سال 1400 ادامه خواهد داشت.

در این جشنواره، هر هفته یک خودروی برلیسانس به قید قرعه به کسانی که از فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در سراسر کشور خرید کرده و با کارت‌های بانک ملی از دستگاه‌های پوز (کارت‌خوان) سداد هزینه خرید خود را پرداخت کنند، هدیه می‌شود.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا