دریافت تسهیلات در کمترین زمان با «نشان بانک» اپلیکیشن ایوا
دریافت تسهیلات در کمترین زمان با «نشان بانک» اپلیکیشن ایوا
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران مطرح کرد؛

دریافت تسهیلات در کمترین زمان با «نشان بانک» اپلیکیشن ایوا

تاریخ انتشار : 27 - 11 - 1399

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با اعلام خبر آغاز صدور «کارت اعتباری سهام عدالت» گفت: متقاضیان می‌توانند مدارک هویتی خود را در سامانه «نشان بانک» در اپلیکیشن ایوا ثبت کنند و در کمترین زمان ممکن، آن را تحویل بگیرند.
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،  دکتر سیدفرید موسوی با اشاره به اینکه متقاضیان می‌توانند «کارت اعتباری سهام عدالت» خود را از بانک ملی ایران دریافت کنند، افزود: پرداخت تسهیلات به دارندگان سهام عدالت در چندماه گذشته به صورت آزمایشی انجام شد و از امروز بانک ملی ایران، آمادگی پوشش تمام دارندگان سهام عدالت را دارد.
وی با تاکید بر اینکه دارندگان سهام عدالت برای دریافت کارت اعتباری نیازی به مراجعه به شعب ندارند، اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند مدارک هویتی خود را در سامانه «نشان بانک» در اپلیکیشن ایوا ثبت کنند و در کمترین زمان ممکن، آن را تحویل بگیرند.
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با اشاره به اینکه زمان بازپرداخت اقساط تسهیلات سهام عدالت سه سال تعیین شده ، تاکید کرد: این تسهیلات نیاز به ضامن ندارد و «سهام عدالت» ضامن آن خواهد بود.
موسوی همچنین گفت: در صورتی که متقاضیان طی یک ماه، اقساط تسهیلات دریافت شده را بازپرداخت کنند، وجه التزام به تسهیلات اضافه نخواهد شد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا