قهرمانان مسابقات «دهه فجر» شرکت پرداخت الکترونیک سداد مشخص شدند
قهرمانان مسابقات «دهه فجر» شرکت پرداخت الکترونیک سداد مشخص شدند

قهرمانان مسابقات «دهه فجر» شرکت پرداخت الکترونیک سداد مشخص شدند

تاریخ انتشار : 21 - 11 - 1399

مراسم اختتامیه و اهدای مدال‌های قهرمانی مسابقات ورزشی دهه فجر ویژه همکاران سدادی با حضور مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، دکتر محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد در این مراسم ضمن تبریک ایام دهه فجر با تاکید بر ادامه اینگونه رقابت‌ها در سطح همکاران شرکت، گفت: قطعا برگزاری چنین مسابقاتی، باعث دوستی، همدلی و پویایی میان همکاران شرکت پرداخت الکترونیک سداد خواهد شد.

وی با بیان اینکه چنانچه همکاران دراین مسابقات حضور مستمری داشته باشند، تجهیزات بیشتری برای شرکت کنندگان فراهم خواهد شد، تاکید کرد: درحال حاضر قراردادی با یک مجموعه فرهنگی _ ورزشی درحال پیگیری است تا خدمات فرهنگی – ورزشی بیشتری در اختیار همکاران شرکت قرار بگیرد.

محمودزاده تصریح کرد: هم اکنون در طول هفته یک نوبت به فعالیت های فرهنگی و ورزشی همکاران اختصاص گرفته که در صورت استقبال، تعداد آن در طول هفته به چند نوبت افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد همچنین بر افزایش تنوع رشته‌های ورزشی و فرهنگی تاکید و عنوان کرد: انشالله با این حرکتی که آغاز شده، شاهد پویایی بیشتری در میان همکاران باشیم.

در ادامه این مراسم از قهرمانان پنج رقابت فوتبال دستی مردان و زنان، تنیس روی میز ، روپایی و دارت با اهدای لوح سپاس، مدال و کاپ قهرمانی تجلیل شد که به نفرات اول تا سوم به ترتیب 200 میلیون ریال، 10 میلیون ریال و 5 میلیون ریال اهدا شد.

اسامی نفرات اول تا سوم این دور از رقابت های ورزشی به شرح زیر است:

فوتبال دستی آقایان:

1- محمد عظیمی    2- امیر گودرزی      3- علی شعبانی

فوتبال دستی بانوان:

1- زهرا جعفری   2- ریحانه نصرتی    3- فهیمه شادمانی

تنیس روی میز:

1- امیر جنت‌نیا        2- علی شعبانی      3- محمد ابراهیمی

روپایی:

1- اسماعیل اخواست    2- جعفر آقایی       3- میلاد محمدعلی خانی

دارت:

1- هومن عزتی   2- مجتبی جمالیان         3- صادق جاویدنیا

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا