آغاز جشنواره «رفاه ملی»با اهدای 7 دستگاه خودرو برلیانس
آغاز جشنواره «رفاه ملی»با اهدای 7 دستگاه خودرو برلیانس

آغاز جشنواره «رفاه ملی»با اهدای 7 دستگاه خودرو برلیانس

تاریخ انتشار : 12 - 11 - 1399

همزمان با آغاز دهه مبارکه فجر، جشنواره «رفاه ملی» از امروز 12 بهمن ماه در سراسر کشور آغاز شد و تا پایان 12 فروردین سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، در راستای تقدیر از اعتماد مشتریان بانک ملی ایران و ایجاد مزیت برای آنها و در پی تفاهم فی مابین این بانک و فروشگاه زنجیره‌ای رفاه از 12 بهمن جشنواره رفاه ملی برگزار می‌شود.

تمامی دارندگان کارت‌های این بانک که هنگام خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه سراسر کشور، از کارت‌های صادر شده توسط بانک ملی ایران بر روی کارت خوان همین بانک استفاده کنند، در این جشنواره شرکت داده خواهند شد.

دارندگان همه کارت‌های بانکی شامل کارت نقدی، کارت هدیه و بن کارت که توسط بانک ملی ایران صادر شده باشند، می‌توانند شانس خود را برای برنده شدن در این جشنواره امتحان کنند.

7‌ دستگاه خودروی برلیانس به قید قرعه به 7 ‌نفر از شرکت کنندگان در این جشنواره اهدا خواهد شد.

زمان قرعه‌کشی متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا