تاکید بر ارتقای کیفیت سرویس‌‌ها و خدمات دیجیتال بانکی به عموم مردم
تاکید بر ارتقای کیفیت سرویس‌‌ها و خدمات دیجیتال بانکی به عموم مردم
محمودزاده در نشست مشترک با مدیرعامل موسسه جشنواره‌ای کیش عنوان کرد؛

تاکید بر ارتقای کیفیت سرویس‌‌ها و خدمات دیجیتال بانکی به عموم مردم

تاریخ انتشار : 2 - 11 - 1399

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد اعلام کرد که در این شرکت جهت ارتقای کیفیت سرویس‌ ها و خدمات دیجیتال بانکی به عموم مردم اهتمام جدی وجود دارد.

به گزارش روابط‌عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، نشست مشترک دکتر محمدعلی محمودزاده مدیرعامل این شرکت با محسن قریب مدیرعامل موسسه جشنواره های کیش در جزیره کیش برگزار شد.

محمودزاده در این نشست با اشاره به مجازی‌سازی سرویس‌های بانکی در شرکت پرداخت الکترونیک سداد، اظهار کرد: در این راستا پلت فرم دیجیتال شعبه بانک ملی ایران را در سرویس نشان بانک اپلیکیشن ایوا طراحی و پیاده کرده‌‌ایم که خدمات ویژه آن در چهارمین رویداد ملی شو رونمایی می‌شود.

وی با تاکید بر ارائه کارت‌ اعتباری به جامعه 55 میلیونی مشتریان بانک ملی، افزود: درصدد هستیم با روش‌های نوین و متفاوتی در جزیره کیش فعال باشیم و با استفاده از کارت اعتباری، ظرفیتی را ایجاد کنیم تا سفرهای اقشار مختلف مردم را به این جزیره زیبا تسهیل کنیم.

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد با تاکید بر اینکه تلاش ما ارتقای کیفیت سرویس‌ ها و خدمات دیجیتال بانکی به عموم مردم است، یادآور شد: ارائه کارت اعتباری در راستای ارتقای کیفیت خدمات بانکی به مشتریان تعریف شده و صدور کارت اعتباری بر اساس زنجیره تامین بین تولید کننده و مصرف کننده صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور بر این جمله که ذائقه و سلیقه مردم به واسطه کرونا تغییر کرده، به استقبال مردم از خدمات دیجیتالی و غیر حضوری بانکی و پرداخت اشاره و تاکید کرد.

محسن قریب مدیرعامل موسسه جشنواره‌های کیش نیز در این جلسه به جاذبه‌های گردشگری و ظرفیت‌ جشنواره‌‌های نوروز 1400 در جزیره کیش اشاره و تصریح کرد: در سال 98 حدود یک میلیون و 800 هزار نفر از جزیره کیش بازدید کردند، چرا که ظرفیت‌های توریستی وسیعی در این جزیره موجود است.

وی همچنین افزود: 4 هزار و 600 عدد دستگاه کارتخوان (POS) در بازارها، مراکز خرید، رستوران‌ها، سوپرمارکت‌ها و کلوپ‌های تفریحی فعال هستند و به ارائه خدمات به مشتریان می‌پردازند که دستگاه‌های کارتخوان شرکت‌پرداخت الکترونیک سداد سهم بسزایی در این فروشگاه‌ها دارند.

گفتنی است، دکتر محمودزاده و هیات همراه ایشان، از ساختمان بورس اوراق بهادار و تالار منطقه‌ای کیش نیز بازدید و با حامد موسوی مدیر تالار منطقه‌ای بورس و اوراق بهادار کیش دیدار کرد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا