تقدیر از مدیر عامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد به دلیل پاسداشت فداکاری پرستاران
تقدیر از مدیر عامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد به دلیل پاسداشت فداکاری پرستاران

تقدیر از مدیر عامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد به دلیل پاسداشت فداکاری پرستاران

تاریخ انتشار : 16 - 10 - 1399

مدیر مرکز فوق تخصصی ابن سینا از مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد به‌عنوان نمونه ارزشمند انسانی متعهد با بینش مدیریتی موفق و کارآمد در حوزه مسئولیت اجتماعی یاد و در این زمینه از ایشان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، «محمدعلی محمودزاده» مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد به علت توجه و حضور به حوزه مسئولیت اجتماعی و ساخت کلیپی اثرگذار به مناسبت روز پرستار ، به منظور  پاسداشت فداکاری‌ها و از خود گذشتگی‌های پرستاران عزیز کشورمان از سوی مدیر مرکز درمان فوق تخصصی ابن سینا مورد تقدیر و قدردانی قرار گرفت.

در این تقدیر نامه، توجه به مسئولیت اجتماعی به عنوان یکی از شاخص‌های اصلی مدیریت موفق و نمونه‌ای ارزشمند از تعهد اجتماعی نسبت به رسالت انسانی یاد شده استکه شرکت پرداخت الکترونیک سداد توانسته در ادوار مختلف و در وقایع و رویدادهای گذشته حضور و تعهد خود را در این زمینه به اثبات برساند.

برداشتن گام‌هایی موثر در مشارکت داوطلبانه در همکاری با سازمان هلال احمر در خصوص جمع آوری وجوهات مردمی از طریق بخش مهربانی اپلیکیشن ایوا به هنگام زلزله غرب کشور (کرمانشاه) و همچنین ارائه خدمات به حادثه دیدگان آتش سوزی ساختمان پلاسکو، ساخت مدرسه برای دانش آموزان سیل زده شهرستان پل دختر در استان لرستان و تولید  24جلد کتاب صوتی برای انجمن نابینایان، در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی از جمله فعالیت ها و دغدغه های این شرکت در این حوزه بوده است.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا