شرایط آسان‌تری را برای استفاده معلولان از خدمات بانکی فراهم می‌کنیم
شرایط آسان‌تری را برای استفاده معلولان از خدمات بانکی فراهم می‌کنیم
مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد:

شرایط آسان‌تری را برای استفاده معلولان از خدمات بانکی فراهم می‌کنیم

تاریخ انتشار : 15 - 9 - 1399

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد اعلام کرد: این شرکت بزودی شرایط و امکانات بهتری را برای حمایت هرچه بهتر و بیشتر جامعه معلولان به‌ویژه نابینایان و کم‌بینایان در استفاده از درگاه‌های پرداخت سداد (IPG) و اپلیکیشن ایوا فراهم می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، «سیدمهدی مسلمی جورجاده» مدیرعامل جامعه نابینایان و کم بینایان استان مازندران امروز (شنبه 15 آذرماه) با حضور در دفتر مرکزی شرکت پرداخت الکترونیک سداد با دکتر «محمدعلی محمودزاده» مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد دیدار و از تلاش‌های این مجموعه در حمایت از جامعه معلولان کشور تشکر و قدردانی کرد.

در این نشست، محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد از حضور رئیس جامعه نابینایان و کم بینایان استان مازندران در این شرکت تشکر و قدردانی کرد و حمایت از جامعه معلولان را جزو وظایف اصلی مسئولان، شرکت ها و مردم دانست.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد، مسئولان و دست‌اندرکاران حوزه خدمات رسانی به جامعه معلولان در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی شان و برای سهولت انجام امورات این قشر از جامعه که با مشکلات عدیده‌ای نسبت به سایرین مواجه هستند، اقدامات اساسی‌‌تری صورت دهند.

محمودزاده یادآور شد: بزودی شرکت پرداخت الکترونیک سداد شرایط و امکانات بهتری را برای حمایت هر چه بهتر و بیشتر از جامعه معلولان به ویژه نابینایان و کم‌بینایان در استفاده از درگاه‌های پرداخت سداد (IPG) و اپلیکیشن ایوا فراهم خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد، راه‌اندازی خدماتی همچون «نشان بانک» در اپلیکیشن ایوا که افراد را از حضور در شعب برای امورات بانکی بی نیاز می‌کند، از جمله این امکانات عنوان کرد.

سیدمهدی مسلمی جورجاده مدیرعامل جامعه نابینایان و کم بینایان استان مازندران در ادامه این نشست، ابراز امیدواری کرد مسئولان کشور، نهادها، شرکت‌ها و مجموعه‌های مختلف دولتی و خصوصی، دغدغه و نگاه‌شان به جامعه معلولان مشابه دکتر محمودزاده باشد زیرا مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد در ساعات اداری یا غیر اداری نسبت به‌درخواست‌های جامعه معلولان استان مازندران مساعدت داشته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به حل آنها اهتمام ورزیده است.

در انتهای این نشست، مدیرعامل جامعه نابینایان و کم بینایان استان مازندران پیشنهاداتی برای سهولت هرچه بیشتر استفاده جامعه معلولان و نابینان و کم بینایان در بهره‌گیری از دستگاه‌های پوز سداد و اپلیکیشن ایوا ارائه کرد. 

همچنین به پاس زحمات مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد، لوح تقدیری از سوی مدیرعامل جامعه نابینایان و کم بینایان استان مازندران به دکتر محمودزاده اهدا شد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا