اپلیکیشن ایوا همراه تیم ملی فوتبال ایران در پیروزی جذاب مقابل بوسنی
اپلیکیشن ایوا همراه تیم ملی فوتبال ایران در پیروزی جذاب مقابل بوسنی

اپلیکیشن ایوا همراه تیم ملی فوتبال ایران در پیروزی جذاب مقابل بوسنی

تاریخ انتشار : 24 - 8 - 1399

اپلیکیشن ایوا در بازی دوستانه تیم ملی ایران مقابل بوسنی که با برتری شاگردان اسکوچیچ همراه شد، در کنار ملی‌پوشان کشورمان حضور یافت.
 
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت سداد، اپلیکیشن ایوا با هدف همراهی تیم ملی فوتبال کشورمان در راه جام جهانی ٢٠٢٢، شامگاه پنجشنبه 22 آبان ٩٩ و در بازی تدارکاتی که در آن، این تیم با 2 گل مقابل بوسنی به برتری دست یافت، در کنار ملی‌پوشان ایران قرار گرفت و از آنها حمایت کرد. 

اپلیکیشن ایوا از امکانات جذابی مانند خرید شارژ، پرداخت انواع قبض، کارت به کارت، پرداخت عوارض خروج، خرید بلیت اتوبوس، خرید انواع بسته‌های اینترنت، خرید انواع بیمه شخص ثالث، پرداخت‌های سازمانی، دریافت موجودی، مهربانی (پرداخت نذرها و مبالغ موردنظر به‌صورت به حساب موسسه خیریه مدنظر) و خرید اشتراک مربوط به اپلیکیشن‌های مختلف برخوردار است، امکاناتی که در حوزه‌های مختلف پرداختی، روز به روز در حال گسترش است.

اپلیکیشن ایوا از طریق ارسال عدد 1 به 2000444 یا شماره‌گیری #1*737* و یا از طریق لینک مستقیم https://ivaapp.com/dl14 قابل دانلود و در دسترس است.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا