جذب هدفمند منابع، رویکرد جاری بانک ملی و پرداخت الکترونیک سداد
جذب هدفمند منابع، رویکرد جاری بانک ملی و پرداخت الکترونیک سداد
در دیدار مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد با مسئولان اداره امور شعب جنوب تهران مطرح شد؛

جذب هدفمند منابع، رویکرد جاری بانک ملی و پرداخت الکترونیک سداد

تاریخ انتشار : 30 - 7 - 1399

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد در دیدار با مدیران و مسئولان اداره امور شعب جنوب شهر تهران، 25 درصد از نصب دستگاه‌های کارتخوان را در سطح شهر تهران مربوط به جنوب تهران دانست و از دستگاه‌های کارتخوان به عنوان ابزاری مهم برای جذب و ورود منابع یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، محمدعلی محمودزاده مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد در این دیدار که روز سه شنبه 29 مهرماه در محل اداراه امور شعب جنوب تهران انجام شد، براهمیت بالای دستگاه‌های کارتخوان به عنوان ابزاری برای جذب منابع تاکید کرد و گفت: در حال حاضر اولین اقدامی که در پرداخت الکترونیک سداد صورت گرفته است تغییر رویکرد درآمدی بر اساس جریان وجوه از سوی دستگاه‌های کارتخوان است.

مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد به تعاملجاری پرداخت الکترونیک سداد و بانک ملی بر اساس بازاریابی هدفمند، اشاره کرد و افزود: شبکه بانکی در حال تحولی گسترده است که نیازمند حرکت در مسیر تکنولوژی به سمت بانکداری دیجیتال است.

محمودزاده سرویس نشان بانک نقطه آغاز حرکت از بانکداری الکترونیک به سمت بانکداری دیجیتال دانست و گفت: خدمات ارایه شده در این سرویس هم‌راستا با سیاست‌های دولت الکترونیک و اقتصاد دیجیتال در حال حرکت است که مجموع این خدمات اپلیکیشن ایوا را به پلتفرم شعبه مجازی بانک ملی تحت عنوان نشان بانک تبدیل کرده است و ما در حال افزایش تنوع سرویس های ایوا هستیم.

مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد در پایان این دیدار به سوالات حاضرین پاسخ داد و مسائل و مشکلات طرح شده از سوی روسای شعب جنوب تهران را بررسی و بر همکاری مستمر و بسیار نزدیک پرداخت الکترونیک سداد با شعب بانک تاکید کرد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا