نگاه ویژه به توسعه اپلیکیشن ایوا/ باید سهم‌مان در بازار را افزایش دهیم
نگاه ویژه به توسعه اپلیکیشن ایوا/ باید سهم‌مان در بازار را افزایش دهیم
در همایش تحلیل مشاغل بیان شد؛

نگاه ویژه به توسعه اپلیکیشن ایوا/ باید سهم‌مان در بازار را افزایش دهیم

تاریخ انتشار : 13 - 7 - 1399

همایش آموزشی « تحلیل مشاغل» شرکت پرداخت الکترونیک سداد با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران و برخی کارکنان شاخص ستادی این شرکت به منظور هم اندیشی، بازآرایی و آموزش تحلیل مشاغل سازمان با رویکردهای نوین درحالی برگزار شد که مدیرعامل این شرکت اعلام کرد که نگاه ویژه به توسعه اپلیکیشن ایوا دارد.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، همایش «آموزشی تحلیل مشاغل» روز دوشنبه 31 شهریورماه در محل سالن تلاش وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی با سداد با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران و برخی کارکنان شاخص ستادی این شرکت برگزار شد. دکتر مهدی تکبیری، مدیرعامل شرکت پارس تکنولوژی سداد و دکتر امیر طیبی مدیرعامل شرکت توسعه سرمایه پیشگامان پویا به عنوان میهمانان ویژه در این همایش حضور یافتند.

"محمدعلی محمودزاده" مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد، با اشاره به اینکه ویروس کرونا سبب تغییر در سلیقه و ذائقه مردم جامعه شده است، گفت: این موضوع از نظر استراتژیک برای‌ ما اهمیت زیادی دارد.

چنانچه بخواهیم  سرمایه‌گذاری خاصی را در جهت توسعه خدمات و سرویس‌هایمان انجام دهیم باید به سراغ آن دسته از سرویس‌هایی برویم که در شرایط بحران کرونا تمام نیازهای مشتریان را در بستر موبایل و اینترنت برآورده سازد.

مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد حضور و خدمت در خانواده سداد را پس از 27 سال فعالیت در مجموعه بانک ملی، تجربه‌ای ارزشمند دانست و افزود: در این مدت به این نتیجه رسیده‌ام که هدایت تیمی جوان، توانمند و چابک را برعهده دارم که فرصت بسیار خوبی است تا بتوان با خلق فرصت‌ها‌ بر فعالیت‌های مرتبط با بانک ملی و سداد اثرگذار باشیم.

وی درخصوص برگزاری همایش آموزشی تحلیل مشاغل تصریح کرد: وزارت اقتصاد سال گذشته سندی را در حوزه تحول دیجیتال، اقتصاد و بانکداری دیجیتال برای بانک ملی ارسال کرد که کارگروهی در بانک، درحال تدوین این سند هستند و براساس آن شرح وظایف جدیدی برای واحدهای داخلی و خارجی تدوین و ارائه خواهد شد.  

محمودزاده در ادامه به این موضوع اشاره کرد که برگزاری این همایش، یک سرمایه‌گذاری با ارزش در خصوص سرمایه انسانی و از سویی هم ایجاد تنوع در کسب و کار شرکت است که برایمان فرصتی مغتنم محسوب می‌شود، گفت: در این راستا، از شاغلین شاخص هریک از سمت‌های سازمانی که یک سمت منحصر به فرد دارند دعوت کرده‌ایم تا در این همایش مشارکت داشته باشند تا با آمادگی کامل این رویداد را برگزار کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه شاید تا الان استراتژی شرکت این بوده  است که90درصد توان خود را در حوزه کارتخوان و 10درصد دیگر را در سایرحوزه‌ها مانند اپلیکیشن ایوا به کار گیرد، ادامه داد: باید نگاه حاکم بر شرکت را عوض کنیم و ضمن تقویت و حفظ استراتژی‌های موفق پیشین در حوزه کارتخوان و تقویت تیم‌های فعال در این بخش، با توجه به شرایط ویژه حاکم بر کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا، ضمن تشکیل تیم‌های جدید و استفاده از تمام ظرفیت‌های ممکن، در حوزه‌های دیگر مانند اپلیکیشن ایوا و پرداخت موبایلی نیز هم‌راستا با بخش خدمات کارتخوان، پیش برویم.

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد با اشاره به توانمندی این مجموعه از نظر زیرساخت و نیروی انسانی، سهم بازار کمتر از 10 درصد را نامطلوب دانست و تاکید کرد: پرداخت الکترونیک سداد از نظر تیم فنی، تیم پشتیبانی، توانمندی مالی و نیروی انسانی، چیزی از رقبا کمتر نداشته و باید به طور جدی در این حوزه تلاش کنیم تا سهم بازار مناسبی را بدست آوریم.

محمودزاده در مورد اپلیکیشن ایوا نیز گفت: بحث بعدی که باید نگاه ویژه‌ای به آن داشت، افزایش کابران اپلیکیشن ایوا است و باید تعداد کاربران فعال آن افزایش یابد تا با اپلیکیشنی که درخور و شایسته نام بانک ملی و شرکت سداد است، بهترین خدمات را به مشتریان و مخاطبان ارائه دهیم.

در ادامه این همایش مهدی تکبیری مدیرعامل شرکت پارس تکنولوژی سداد و امیرطیبی مدیرعامل شرکت توسعه سرمایه پیشگامان پویا، دقایقی برای حاضران سخنرانی کرده و ضمن معرفی مجموعه مدیریتی خود به همکاری های متقابل با پرداخت الکترونیک سداد اشاره کردند.

در دیگربخش‌های این همایش، «ایمان برادری» در خصوص بانکداری دیجیتال و روند پرداخت در این حوزه ، « دکترشهباز مرادی» در خصوص بحث‌های انگیزشی برای مدیران و کارکنان شرکت پرداخت الکترونیک سداد و « حمیداخوان »  در خصوص نحوه مشارکت و تکمیل شناسنامه شغلی و تحلیل مشاغل سازمان به سخنرانی پرداختند.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا