برگزاری نشست مشترک میان پرداخت الکترونیک سداد و معاونت شعب بانک ملی
برگزاری نشست مشترک میان پرداخت الکترونیک سداد و معاونت شعب بانک ملی

برگزاری نشست مشترک میان پرداخت الکترونیک سداد و معاونت شعب بانک ملی

تاریخ انتشار : 9 - 7 - 1399

در نشستی که با حضور محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت‌الکترونیک سداد، حسن مونسان معاون امور شعب بانک ملی ایران، بهرام واقفی رییس اداره کل بازاریابی و امور مشتریان بانک ملی، هیأت همراه بانک و جمعی از معاونان و مدیران این شرکت برگزار گردید، بر همکاری بیشتر پرداخت الکترونیک سداد با شعب بانک ملی ایران تاکید و ارایه بسته خدمات مشترک در این خصوص مطرح شد.
به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، در این نشست که روز دوشنبه، هفتم مهرماه سال‌جاری  در محل دفتر مرکزی این شرکت برگزار شد، ضمن تاکید بر افزایش همکاری مشترک میان شعب بانک ملی ایران و پرداخت الکترونیک سداد، بر دو محور اصلیِ اصلاح وضعیت فعلی، اختصاص پایانه‌های فروش و معرفی جامع ابزارها و سرویس‌های جدید پرداخت همچون اپلیکیشن ایوا و سرویس نشان بانک به امور شعب بانک ملی تاکید شد.
گفتنی است دراین نشست، بهبود وضعیت عملکرد دستگاه‌های کارتخوان مورد بررسی قرار گرفت و به بازاریابی هوشمندانه آن، اشاره شد.
همچنین برگزاری جشنواره‌هایی از سوی پرداخت الکترونیک سداد ویژه همکاران امور شعب بانک ملی با هدف ایجاد انگیزه در آنان به منظور معرفی خدمات و سرویس‌های اپلیکیشن ایوا از جمله مسائل مورد طرح در این نشست مشترک بود.
تلاش برای ارائه خدمات مطلوب‌تر و جذب پذیرندگانی که صاحب حساب بانک ملی هستند نیز از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست عنوان شد و مورد بررسی قرار گرفت.  
 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا