فقط تا فردا برای خرید صندوق دارایی دوم دولت از طریق اپلیکیشن ایوا فرصت دارید
فقط تا فردا برای خرید صندوق دارایی دوم دولت از طریق اپلیکیشن ایوا فرصت دارید

فقط تا فردا برای خرید صندوق دارایی دوم دولت از طریق اپلیکیشن ایوا فرصت دارید

تاریخ انتشار : 29 - 6 - 1399

متقاضیان خریداری واحد های سرمایه گذاری واحد های سرمایه گذاری دارایی دوم دولت (صندوق پالایشی یکم)که فاقد کد معاملاتی هستند، تنها تا 30 شهریورماه فرصت دارند تا بدون مراجعه حضوری و از طریق اپلیکیشن ایوا پذیره نویسی را انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، این پذیره نویسی با 20% تخفیف، فقط تا پایان روز یکشنبه30شهریورماه(بدون فرصت تمدید) ادامه خواهد یافت و برای هر فرد دارای کد ملی، بدون محدودیت سنی امکان‌پذیر است.

لازم به ذکر است در این طرح، حداقل مبلغ پذیره‌نویسی برای هر فرد دارای کدملی 10 هزار تومان و حداکثر در مجموع دو صندوق قابل معامله اول و دوم دولتی،تا سقف پنج میلیون تومان است.

گفتنی است، این امکان فرصت بسیار خوبی برای ورود آحاد جامعه به سرمایه گذاری در سهام شرکت های معتبری است که دولت با هدف مردمی کردن اقتصاد و امکان دسترسی همگان به بازار سرمایه و بهره مند شدن از رشد این بازار، فراهم کرده است.

علاقمندان می‌توانند برای دانلود اپلیکیشن ایوا عدد 1 را به 2000444 ارسال یا #1*737* را شماره گیری و یا از طریق لینک مستقیمhttps://ivaapp.com/dl14 اقدام به نصب این اپلیکیشن کنند.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا